MSI MAG A750GL nasıldır?

Hocam merhaba, ben de MSI MAG A750GL alacağım. Çok sesli çalışıyor ve kapasitörleri taiwan dediler. Memnun musunuz? Şu an 3459 TL vade farksız taksit yapıyor. Thermaltake commander G33 kasa ile kullanacağım. Üzerinde kendi PSU'su var pek güvenmiyorum. Önerir misiniz?

kapasitörleri taiwan dediler.

Desinler, onların demeleri ile kalitesiz olmayacaklar. Gayet de kaliteliler. A750GL zaten mid tier bir güç kaynağı. Olmak istediği yer orta sınıf, üst sınıf değil. Tüm modeller tamamen japon kapasitörler kullansaydı Türkiye'de pahalılıktan güç kaynağı alamazdınız.

Desinler, onların demeleri ile kalitesiz olmayacaklar. Gayet de kaliteliler. A750GL zaten mid tier bir güç kaynağı. Olmak istediği yer orta sınıf, üst sınıf değil. Tüm modeller tamamen Japon kapasitörler kullansaydı Türkiye'de pahalılıktan güç kaynağı alamazdınız.

Teşekkür ederim yorumunuz için peki önerir misiniz hocam? Şu an kasam ile birlikte gelen görseldeki güç kaynağını kullanıyorum. Açıkçası ne olduğu pek bilinmeyen bir PSU diye biliyorum TR2 S'i. Değer diyorsanız sipariş edeceğim.

Dosya Ekleri

• IMG_9851.jpeg
    IMG_9851.jpeg
    31,9 KB · Görüntüleme: 14
Teşekkür ederim yorumunuz için peki önerir misiniz hocam? Şu an kasam ile birlikte gelen görseldeki güç kaynağını kullanıyorum. Açıkçası ne olduğu pek bilinmeyen bir PSU diye biliyorum TR2 S'i. Değer diyorsanız sipariş edeceğim.

Aslında ne olduğu bilinen bir model, o yüzden TR2 S kalitesiz bir model diyebiliyorum. A750GL almanız çok daha iyi olur. Öneririm.

Kutusuna bakın, Haswell Ready yazıyor. Haswell Intel'in 4. nesil işlemcilerindeki mimarinin adı. Yani 2013'lü yıllardan bahsediyoruz... O kadar da eski bir unit.

Aslında ne olduğu bilinen bir model, o yüzden TR2 s kalitesiz bir model diyebiliyorum. A750GL almanız çok daha iyi olur. Öneririm.

Kutusuna bakın, Haswell ready yazıyor. Haswell Intel'in 4. nesil işlemcilerindeki mimarinin adı. Yani 2013'lü yıllardan bahsediyoruz... O kadar da eski bir unit.

Yardımınız için teşekkür ederim, sipariş verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı