Çözüldü MSI MAG B550 Tomahawk LED ışığı yanıp sönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Özgür Adam

Hectopat
Yer
Bursa
Merhaba arkadaşlar bugün yeni kasam geldi montajını yaptım. PC yeni başlattığım zaman anakartın üstündeki VGA ardında boot ışığı yanıp sönüyor. Bağlantılarını doğru yaptığıma eminim. Daha önceden de bu yanıp sönüyor muydu emin değilim. Bilgisi olan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

Çözüm
Sistem ilk açılışta bütün donanmları kontrol eder, o an saniyelik yanıp sönebilir sıkıntı yok. Sabit yanıp söner veyahut yanarsa farklı bir sıkıntı olabilir.
Sistem ilk açılışta bütün donanmları kontrol eder, o an saniyelik yanıp sönebilir sıkıntı yok. Sabit yanıp söner veyahut yanarsa farklı bir sıkıntı olabilir.

Evet öyleymiş büyük kasaya geçince fark ettim. Eski kasa alçakta kaldığı için o kısım gözükmüyordu.

Peki hocam şunu da sorayım şimdi sistemi kurdum. Kasada statik elektrik mi var çözemedim. Elimi bir şeye değdirdiğim zaman sistem kendini korumaya alıyor hiçbir şekilde tepki vermiyor? Sebebi nedir sizce?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı