MSI MAG CH130 X nasıldır?

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Arkadaşlar bu koltuğu aldım bugün sipariş verdim 6 senedir ofis koltuğuyla takılıyordum bu çile son buldu nasıldır bu koltuk.

Arkadaşlar bu koltuğu aldım bugün sipariş verdim 6 senedir ofis koltuğuyla takılıyordum bu çile son buldu nasıldır bu koltuk.

Vay be kimse yazmadı.

Son düzenleme:
Ben yazayım kanka kırmızı siyah modelini kullanıyorum 1.5 yıldır. Sağlamlık ve rahatlık konusunda tek geçerim ondan önce 4 koltuk test ettim. Tek eksi yanı terletiyor kumaş modellere bakmanı tavsiye ederim.

Ben yazayım kanka kırmızı siyah modelini kullanıyorum 1.5 yıldır. Sağlamlık ve rahatlık konusunda tek geçerim ondan önce 4 koltuk test ettim. Tek eksi yanı terletiyor kumaş modellere bakmanı tavsiye ederim.
saho bende bı koltuk alıcam ozellıkle rahat ve ergonomık olanlardan bakıyorum onerın varmı butce 3k

Saho bende bir koltuk alacağım ozellıkle rahat ve ergonomık olanlardan bakıyorum onerın var mı bütçe 3K.

Var kanka o bütcede oturma ve sırt dayama yeri kumaş terletmeyi en aza indiri rahatlığı iyi kullanmadım fakat araştırma yaptım. Aynı ürünü Amazon'da satıyor olabilir Amazon satıyorsa oradan almanı tavsiye ederim beğenmezsen kolay iade edersin.

Var kanka o bütcede oturma ve sırt dayama yeri kumaş terletmeyi en aza indiri rahatlığı iyi kullanmadım fakat araştırma yaptım. Aynı ürünü Amazon'da satıyor olabilir Amazon satıyorsa oradan almanı tavsiye ederim beğenmezsen kolay iade edersin.
15li fab4 ve exvega andromeda arasında kalmıstım ben bunlara ne dersın ? senın paylastıgında guzele benzıyor ama rahatmı bı arastırıcam

15'li fab4 ve exvega andromeda arasında kalmıstım ben bunlara ne dersın? Senın paylastıgında guzele benzıyor ama rahatmı bir araştıracağım.

Exvegadan uzak dur bu forumda alanların çoğu şikayetci hem de gelen ürünler farklı ve kırık dandik olma şeklinde şikayetler. Hawk markası malın arkasında duruyor onlardan birini tercih edip etmemek sana kalmış.

Sağ ol kardeşim aldım ama daha onaylanmandı ilerleyen saatlerde arayacağım niye onaylanmadı diye. Deri hoşuma gitti ondan aldım kışın sıcak tutar. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı