MSI MAG CoreLiquid 360R V2 nasıl?

Ummet/95

Hectopat
Daha fazla  
Anakart
MSI B550M Pro
İşlemcim Ryzen 5 5600X. Bu linkteki sıvı soğutmayı almayı düşünüyorum. Kullanan var mı bu işlemciye uygun mu? F/P ürünü varsa bildiğiniz başka marka model de alabilirim. 240mm sıvı soğutucu da alabilirim.

Kasamda bu, 360mm sıvı soğutucu sığar mı bilmiyorum. Bilgili arkadaşlar yönlendirirse beni sevinirim.

İşlemcim Ryzen 5 5600X. Bu linkteki sıvı soğutmayı almayı düşünüyorum. Kullanan var mı bu işlemciye uygun mu? F/P ürünü varsa bildiğiniz başka marka model de alabilirim. 240mm sıvı soğutucu da alabilirim.

Kasamda bu, 360mm sıvı soğutucu sığar mı bilmiyorum. Bilgili arkadaşlar yönlendirirse beni sevinirim.
Kullanıyorum gerçekten aşırı memnunum işlemcim boşta 30 35 arası oyunlarda maks. 60-70 derece arası oluyor.

Çok daha iyileri var. Değerlendirme listesini tam yük altında inceleyiniz ve ilk sırada olanlardan seçiniz.

Hocam sıvı soğutmalar konusunda pek bilgim yok maalesef sadece kullanıcı deneyimlerimi iletiyorum.

Anladım çok teşekkür ederim.

Çok daha iyileri var. Değerlendirme listesini tam yük altında inceleyiniz ve ilk sırada olanlardan seçiniz.

Çok bilgim olmadığı için tam anlayamadım. Önerdiğiniz sıvı soğutma ne anlayamadım?

En son 2 listede, Noctua D15'in üstünde kalan ve ülkemizde bulunanlardan birini seçebilirsiniz. Fiyatı hangisinin uygunsa, kasanıza uyuyorsa onu alın.

Kasaya uygunluğunu hiç bilmiyorum da o yüzden direk model soruyorum size de. Ve daha günceli var mı hocam. Yeni modelleri falan kapsayan bu şekilde liste başka bulabilir miyiz?
@bombili

Bu listedeki ürünler eski olduğu için fiyatları şişik ve bulması biraz zor olacak sanki yeni liste var mı acaba ?

Anladığım kadarıyla kasanızın üst kısmında maalesef maks. 240mm desteği var ama ön kısma takabilirsiniz 360mm sıvı soğutmayı

Yeni konular

Geri
Yukarı