MSI Mag Forge 100M 440 TL

Şahsen deneyimleme fırsatım oldu, tam masaüstüne koymalık bir kasa kendisi. Çok büyük olmadığı için masaüstünde absürt durmuyor. Hava sirkülasyonu üzmüyor yüksek sıcaklıklara şahit olmadım hiç. Kablo kanallarında plastik olmayışı bir eksi o kadar.

MSI MAG kasanın ben diğerlerine göre pek bir artısı göremedim doğrusu. Forumda alışılmış markara takıldıkları için diğerlerini deneme fırsatları olmuyor.

Örneğin bu kasa " Lunatic Albatros 4 RGB Fan Tamperli Cam mATX Bilgisayar Kasası''

MSI'den daha iyi soğutuyor ve daha estetik. 4 RGB fanlı. Üstelik boyutuda daha küçük. Daha sessiz. Tavsiyeden daha önemli olan tecrübe.
İki kasayı da şu anda kullanıyorum. Lunatic daha iyi diyorum.

@Adrenokrom Misal; üst tarafa konulabilen 240 milimetrelik radyatör sayesinde, kullanılabilecek işlemci potansiyelinin biraz daha üstlere çıkması bazı kişiler tarafından fark edilebiliyor.

"Kasadan kısarım, işlemciye yatırırım" için MAG 100'ler gayet ideal.

Son düzenleme:
Benzer fiyat verip Fakir Ülke Exclusive markalı kasa almak her insanı memnun etmeyebilir.
Fakir ülke için olup olmaması birşeyi değiştirmiyor. Sanki benim attığım kasa kartondan da MSI İsveç çeliğinden yapılma.

Daha fazla fan yuvası var
Daha geniş iç hacmi var
Mesh paneli var
Daha fazla stok fanı var
MSI'a göre çok daha modüler

Kurcalasak daha da şey bulunur. MSI olduğu için daha dandik bir kasaya fazla para vermek harici bir esprisi yok. Marka fanatiğinin alacağı bir ürün.

Fakir ülke için olup olmaması birşeyi değiştirmiyor. Sanki benim attığım kasa kartondan da MSI İsveç çeliğinden yapılma.

Daha fazla fan yuvası var
Daha geniş iç hacmi var
Mesh paneli var
Daha fazla stok fanı var
MSI'a göre çok daha modüler

Kurcalasak daha da şey bulunur. MSI olduğu için daha dandik bir kasaya fazla para vermek harici bir esprisi yok. Marka fanatiğinin alacağı bir ürün.
Fark ettiysen kasaya kötü demedim. Sadece insan bu fiyata MaoYoldaşım gibi markalar istemeyebilir. MSI olan da leş oğlu leş kasa değil.
Mesh paneli var
Daha fazla stok fanı var
MSI da mesh, ve fazla fan olması her zaman iyi değildir. O fanların kalitesi önemlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı