MSI MAG Forge 100R alınır mı?

Alınır, kendim kullanıyorum. Sorun varsa sorabilirsin. Yardımcı olmaya çalışırım.

özelden yazamadım k.b burdan soruıyorum. kasa sende de varmış. benim anakartta 1 egzos fan 1 normal fan çıkışı var. diğer fanları takabileceğim yer yok. ancak kasadan çıkan argb kontrolcüsüne bağlandığında fanlar çalışıcak mı, yoksa dönüştürücü almam gerekiyor mu. şuan anakartım arızalı olduğu için deneyemiyorum.

Alınır, kendim kullanıyorum. Sorun varsa sorabilirsin. Yardımcı olmaya çalışırım.

Dostum bir sorum olacak sana ben bu kasasının fanlarini calistiramadim ışıklar yanıyor fanlarin kablolarını da anakart ta yer yok 3 tane bunları nere takiyoz bir turlu cozemedeim
Özelden yazamadım k. B buradan soruıyorum. Kasa sende de varmış. Benim anakartta 1 egzoz fan 1 normal fan çıkışı var. Diğer fanları takabileceğim yer yok. Ancak kasadan çıkan ARGB kontrolcüsüne bağlandığında fanlar çalışacak mı, yoksa dönüştürücü almam gerekiyor mu? Şu an anakartım arızalı olduğu için deneyemiyorum.

Dostum bende fanları calistiramadim fanlarının kablosu takicagim yeri bulamadım bu fanlar nasıl dönüyor yaw

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı