MSI MAG FORGE 100R nasıldır?

APlusMath

Decapat
Sizce nasıl?

Düşündüm taşındım ve R5 3600 ve 2070 Superli sistem kurmaya karar verdim, yılbaşına kadar indirimleri kovalayacağım.
Bu sistem için bu kasa ve PSU iyi midir? Öneriniz var mı? PSU ve kasa ayrı olabilir tabii.

MSI MAG FORGE 100R Tempered Glass ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA bu yetersiz mi? 3 Fanlı, küçük ve hava alması zor gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce nasıl?

Düşündüm taşındım ve R5 3600 ve 2070 Superli sistem kurmaya karar verdim, yılbaşına kadar indirimleri kovalayacağım.
Bu sistem için bu kasa ve PSU iyi midir? Öneriniz var mı? PSU ve kasa ayrı olabilir tabii.

MSI MAG FORGE 100R Tempered Glass ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA bu yetersiz mi? 3 Fanlı, küçük ve hava alması zor gibi.
Çok asil ve sade bir tasarımı var. Bende farklı bir modeli olmasına rağmen, aşırı derecede memnunum.

Fiyatına göre çok iyi bir hava sirkülasyonu sağlıyor ancak emin olamıyorsanız ya 101M ya da bu kasaya tepe fanı da dahil olmak üzere 2 veya 3 tane daha fan yerleştirerek mükemmel bir hava sirkülasyonu yapabilirsiniz.

Corsair Carbide daha ucuzada var diye biliyorum. Hep İtopya linkleri atmışsınız ama oradan mı alacaksınız illa?

Hayır hocam. Sadece modeli göstermek için İtopya'dan attım. Başka yerde daha uygunsa benim için daha iyi :D.
5700XT Mesh gibi ısınan bir kart bu kasada 76 dereceyi ancak görüyor.

100R güzel bir kasadır. 500TL bütçenin vazgeçilmezi.

Başlık değiştirilmiş. MSI için diyorsun değil mi @Silinen üye? @Samotne Ciasteczka Hocam bu kasayı takibe alayım o zaman. Toplamaya başladığımda indirimden kapayım. 2070 Super için iyi diyorsunuz yani.

Çok asil ve sade bir tasarımı var. Bende farklı bir modeli olmasına rağmen, aşırı derecede memnunum.

Hangisi hocam MSI mı yoksa Corsair için mi? Site başlığı değiştirmiş.

Fiyatına göre çok iyi bir hava sirkülasyonu sağlıyor ancak emin olamıyorsanız ya 101M ya da bu kasaya tepe fanı da dahil olmak üzere 2 veya 3 tane daha fan yerleştirerek mükemmel bir hava sirkülasyonu yapabilirsiniz.

O zaman 2070 Super için gayet iyi bir kasa diyorsunuz MSI Mag Forge 100 için değil mi?

Arkadaş fark etmemiş sandım ilkten ama sonradan gördüm 3 fanlı diye yazmış, yorumu düzenledim.

Fark etmemiştim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı