MSI MAG Forge 100R sistemim nasıl?

Hocam çok iyi olmuş ekstra fan almışsınız sanırım aldığınız fanların modeli nedir?
Cooler Master Halo hocam.
Hocam özel yaptırdım eğer istiyorsanız Facebook sayfasından Mods Pc yazıp aratırsanız çıkıyor.
Güzelmiş ama Allah rızası için o Intel stok soğutucuyu değiş :D
Hocam ilerde değiştiririm. Ekran kartı sıkıntısını gidereyim. Gerisi kolay hocam.
Hocam bir de kasanın altına ve anakartın yanındaki MSI logolarını nasıl yaptınız? (ekran kartı destekleyicisini demiyorum)
Hocam özel yaptırdım. İsterseniz Facebook’tan Mods Pc diye aratırsanız yapıyorlar hocam.

Cooler Master halo hocam.

Hocam özel yaptırdım eğer istiyorsanız Facebook sayfasından mods PC yazıp aratırsanız çıkıyor.

Hocam ileride değiştiririm. Ekran kartı sıkıntısını gidereyim. Gerisi kolay hocam.

Hocam özel yaptırdım. İsterseniz Facebook'tan mods PC diye aratırsanız yapıyorlar hocam.

Tamam hocam sağ olun.

Merhaba, psu üstüne 2 fan takmışsınız, bendede aynı kasa var, oraya 2 fan takmak sisteme avantajı varmı acaba? Üstünde 5 cm boşluk var ekran kartıyla, fan taksam ekran kartına doğru üflemesi kartın fanlarınında çalışması sırasında ters sirkulasyon olurmu diye emin olamadım. Psudaki sıcak havayı ekran kartına üflemiş olurmuyuz? Yoksa bir nebzede ekran kartı soğutmasına faydalı olur mu?

Güzelmiş ama Allah rızası için o Intel stok soğutucuyu değiş :D
19B72E33-A588-45DC-BC73-E3E91F51CCAD.jpeg

Merhaba, psu üstüne 2 fan takmışsınız, bendede aynı kasa var, oraya 2 fan takmak sisteme avantajı varmı acaba? Üstünde 5 cm boşluk var ekran kartıyla, fan taksam ekran kartına doğru üflemesi kartın fanlarınında çalışması sırasında ters sirkulasyon olurmu diye emin olamadım. Psudaki sıcak havayı ekran kartına üflemiş olurmuyuz? Yoksa bir nebzede ekran kartı soğutmasına faydalı olur mu?
Bende ekran kartı olmadığından şimdilik bilmiyorum. Yukarı üflediğinden hava akışı şimdilik çok iyi.

Geri
Yukarı