RenderGamer

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Çizgi Film ve Animasyon
  • Ryzen 5 2600X
  • MSI B450 Tomahawk
  • MSI Armor GTX 1060 6 GB Aldım.
  • Corsair Vengeance 8 GB 3000 MHz RAM
Kasa konusunda çok kararsızım, bütçem 500-600 TL idi ama kasayı bir kere alacağım için 800'e falan da çıkarabilirim.
MSI Mag Pylon kasa üretmiş, baya güzel bir kasaya benziyor. Toz filtresi falan da var, önde 3 tane fanı ile birlikte geliyor sanırım.
MSI MAG PYLON 3x Temperli Cam 3x RGB Fan ATX Gaming Bilgisayar Kasası | ITOPYA
Sizce bu kasa nasıldır, 890 TL'ye değer mi? Benim için hava sirkülasyonu malzeme kalitesi önemli, ilerde sıvı soğutma takarsam radyatör boyutu vs. desteklemeli.
MSI Mag Pylon harici düşündüğüm kasalar;
  • NZXT S340 S340 Elite
  • Phanteks P300 P400 P400S
  • Corsair 270R
  • Cooler Master K500L
Önerilerinizi kullanıcı yorumlarınızı bekliyorum.
Topladığım sistem hakkında da yorum yapabilirsiniz. RAM, SSD, PSU ve kasa alınmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak şimdi o kasa ejderiya kasası. Şimdi ejderiya ne diye soracaksındır eminim.
Ejderiya kasalarına parça koymasan bile monitörünün Hz'i kaçsa çözünürlük farketmez o kadar FPS verir.
Şaka maka MSI abi yaptı ise güzeldir kasa. Şu hazır bilgisayarlarının kasaları gibi gözükmüyor ama o kasalarda iyi.

Bu konuyu bende çok merak ediyorum. Sistem topluyorum ve bu kasayı kullanmak istiyorum. Hız aşırtma yapmak istiyorum acaba kasa içi sirkülasyonu iyimi? Hatta sırf bu sebep yüzünden topladığım bütün RGB ürünleri düşürüp kendi fanlarıda dahil olmak üzere hava akışı en iyi olan fanları takabilirim.

O para o kasaya kesinlikle verilmez. Gamer Storm Baronkase (dahili custom sıvı soğutması var!) , CM H500 ya da CM MC5 Maker daha iyi olur.

Çok güzel kasalar. Hava sirkülasyonu da gayet iyi. NZXT, MSI ve Cougar şiddetle önereceğim üç markadır.
Cougar Turret, Cougar Panzer S ve Cougar Panzer G modellerine de bi bak derim. Turret modeli 700W PSU ile geliyor fiyatı da şu ara cazip.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı