MSI MAG X570 Tomahawk Wi-Fi BIOS Update yapmak

Hocam videodaki gibimi yaptınız ? Falşbackı.

Hocam ram yanlış yerde 2 takcaksınız.

Hocam ram takılı olanın bir önüne takılacak. Rufus programından kaynaklı usb yüklerken hata olabilir usb fat32 biçimlendirip en son bios sürümünü videodaki gibi yükleyin rufus programı kullanmadan. Sonra ramı 2 slota takın ve biosu yeniden yükleyin. Videodaki gibi.
Tamam birde öyle deneyelim.

Tamam birde öyle deneyelim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostlar selam bahse konu anakart ile ilgili YouTube üzerinden bütün videoları izledim denedim MSI.ROM yapıp FAT32 yapıp Rufus ile DOS'ya attim flash BIOS yaptım anakart üzerinden ama görüntü alamıyorum sistemde 3090 MSI AMD'i r 7 5800X var sistemi söküp denedim takılı denedim bir türlü görüntü alamadım.

Yaptım bu şekilde yok görüntü anakart üzerinde ki ışıklar da yanmıyor.
Biosu sıfırlayıp bir daha dene elektirği kapat pili çıkart 5 dakka bekle pili tak biosu yükle bir daha.

Yaptım bu şekilde yok görüntü anakart üzerinde ki ışıklar da yanmıyor.
Işıkları söndükren sonra çıkardın değilmi usbyi.

Hocam sistemi sıfır aldım herseyi bağladım görüntü gelmedi bende youtube dsn anakarti yazıp videoları izledim msi flaş button dan bios güncelledim. Şuan herseyi denedim sistem de kablolar yerinde bios guncelleme attim flaşla hala görüntü yok. Bios pilini de çıkardım hala yok.
Bu ekran kartı güç kaplolarını hepsini taktın mı fotografta boş yer varmış gibi duruyor. Güzel bir fotograf çekip atarmsın. Power suply ne marka.

Hocam sistemi sıfır aldım herseyi bağladım görüntü gelmedi bende youtube dsn anakarti yazıp videoları izledim msi flaş button dan bios güncelledim. Şuan herseyi denedim sistem de kablolar yerinde bios guncelleme attim flaşla hala görüntü yok. Bios pilini de çıkardım hala yok.
Ekran kartı güç bağlantıları tam değilmiş gibi duruyor bütün slotları tamamla eksikse..

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-11-16 170720.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-16 170720.png
    228,8 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı