MSI Mag Z390 NVMe desteği var mı?

AliK31

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.

Bu yukarıdaki anakartın NVMe desteği var mıdır? Varsa da tam kapasitesinde çalıştırır mı?
Birçok yerde aradım fakat bulamadım.

Merhaba.

Bu yukarıdaki anakartın NVMe desteği var mıdır? Varsa da tam kapasitesinde çalıştırır mı?

Hocam fotoğrafta M.2 SSD yuvası var.
Merhaba.

Hemde 2 tane birinde soğutma plakası ile birlikte diğeri ekran kartının üstüne gelecek şekilde.

MAG Z390 TOMAHAWK'ta 2 tane M.2 slotu var ve iki slot da NVMe SSD'leri PCIe 3.0 x4 bant genişliğinde destekliyor, yani kısaca evet.
1603911582325.png

MAG Z390 TOMAHAWK'ta 2 tane M.2 slotu var ve iki slot da NVMe SSD'leri PCIe 3.0 x4 bant genişliğinde destekliyor, yani kısaca evet.
Eki Görüntüle 718335
hocam elimde bir tane 2400 okuma 1750 yazma hızlı m2 ssd var,bunu tam performansıyla kullanabilir miyim?

Tabii ki, PCIe 3.0 x4 ile alınabilecek hızlar onlar, anakartına takıp tam hız alabilirsin.
Çok rahatsız ettim ama bende z370 a pro anakart var ssdyi çalıştıramadım
şöyle bir ürün aldım bu ürünü kullanarak da 2400 okuma hızı 1750 yazma hızıyla çalıştırabilir miyim ?

Çok rahatsız ettim ama bende z370 a pro anakart var ssdyi çalıştıramadım
şöyle bir ürün aldım bu ürünü kullanarak da 2400 okuma hızı 1750 yazma hızıyla çalıştırabilir miyim ?
Yalan olmasın pek bir bilgim yok, normal PCIe gibi değil, ya da benim bilgim yok.
Şöyle bir şey alsan daha iyi olurdu, bu gerçek PCIe, benim bildiğim olan :D.
Z370-A PRO'daki ikinci PCIe x16 büyüklüğündeki slot PCIe x4 hızında çalışıyor, yani teorik olarak kayıbının olmaması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı