MSI MAG24C Adaptöründen Ses Gelmesi

mert_cemal

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
MSI'ın MAG24C model monitörünü kullanıyorum. Doğru olmak gerekirse oldukça iyi bir monitör. Fakat adaptöründen fan sesi geliyor ''ssss'' sesi yapıyor. Çok fazla duyulmuyor normalde fakat aynı odada yattığım için uyurken çok zorlanıyorum sürekli kulağım çınlıyormuş gibi kulağıma sesi geliyor. Başka bu monitörü kullanan varsa yazabilir mi, onlarda da bu problem var mı, merak ediyorum.

@mert_cemal

İlk 14 gün içerisinde, iade etmek istediğini sistemden belirtiyorsun, eğer HepsiExpress ile gelmişse, HepsiExpress'ten randevu alıyorsun ve evinden alıyorlar. Ardından serviste inceleniyor (bir hasar verdin mi diye). Sonra da iaden kabul oluyor (14 gün içerisinde iade ettiğin için.).

14 günü geçmişse, yine servise gider ve servisin kararına kalır. 14 günü geçse dahi, belirgin ve rahatsız eden bir ses varsa, iade alırlar diye düşünüyorum.

Sesi durdurmanın bir yolu yok fakat akım korumalı prizde denemediysen, denemende fayda var.

Merhaba arkadaşlar,
MSI'ın MAG24C model monitörünü kullanıyorum. Doğru olmak gerekirse oldukça iyi bir monitör. Fakat adaptöründen fan sesi geliyor ''ssss'' sesi yapıyor. Çok fazla duyulmuyor normalde fakat aynı odada yattığım için uyurken çok zorlanıyorum sürekli kulağım çınlıyormuş gibi kulağıma sesi geliyor. Başka bu monitörü kullanan varsa yazabilir mi, onlarda da bu problem var mı, merak ediyorum.

Merhaba aynı monitörü yaklaşık 15 gün önce aldım aynı sorun ile karşılaştım. 3 gün o şekilde kullandım. Geceleri gerçekten uyutmuyor.

Servispoint'e yolladım değişim yapıldı fakat gelen ürün de aynı sorun çıktı. Konuştum tekrar yollamamı istediler tekrar yolladım fakat bu seferde üründe sorun yok bütün adaptörlerde var o durum dediler geri yolladılar. 14 günlük iade süremde dolmuş oldu.

Akım koruyucu priz aldım sorun çözülmedi. Eski monitörümün adaptörü uyumlu 12v 4a onu taktığımda problem yaşamıyorum. Bence msi adaptörleri sorunlu. Şuan hepsiburada ile iade etmek için uğraşıyorum ama 14 günlük sürem dolduğu için ve servispoint de arıza yoktur dediği için sıkıntı yaşıyorum.

Merhaba aynı monitörü yaklaşık 15 gün önce aldım aynı sorun ile karşılaştım. 3 gün o şekilde kullandım. Geceleri gerçekten uyutmuyor.

Servispoint'e yolladım değişim yapıldı fakat gelen ürün de aynı sorun çıktı. Konuştum tekrar yollamamı istediler tekrar yolladım fakat bu seferde üründe sorun yok bütün adaptörlerde var o durum dediler geri yolladılar. 14 günlük iade süremde dolmuş oldu.

Akım koruyucu priz aldım sorun çözülmedi. Eski monitörümün adaptörü uyumlu 12v 4a onu taktığımda problem yaşamıyorum. Bence msi adaptörleri sorunlu. Şuan hepsiburada ile iade etmek için uğraşıyorum ama 14 günlük sürem dolduğu için ve servispoint de arıza yoktur dediği için sıkıntı yaşıyorum.
Yazdıkların için teşekkür ederim, ben çareyi uyumadan önce fişini çıkarmakta buldum. Kulağımı getiriyorum adaptöre az bi sss sesi yapıyor, ama yatağa geçiyorum yatıyorum inanılmaz fazla ses geliyor bir garip psikolojik de olabilir. Haber ettiğin için de sağ ol.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı