MSI Modern 14 i5-1135G7 alınır mı?

MSI'ın Nahimic diye bir uygulaması var, oradan arttırdım ama tahmin edebileceğin gibi bu sefer de ses kalitesinden feragat ediyorsun, ortaya saçma sapan bir ses çıkıyor. İade meselesinde de Amazon çok daha kolay iade alıyor, alternatif bir bilgisayar bulduğum an arayacağım.
MSI deyip güvendim ama gerçekten üzdü.

Merhaba,
Cihazın MX450 ekran kartlı modelini aldım ben de. 3 güne kadar gelecek. Ses seviyesi haricinde hoşunuza gitmeyen bir durum var mı peki? İyi bir indirim yakaladım çünkü.

Merhaba,
Cihazın MX450 ekran kartlı modelini aldım ben de. 3 güne kadar gelecek. Ses seviyesi haricinde hoşunuza gitmeyen bir durum var mı peki? İyi bir indirim yakaladım çünkü.
Selamlar. Ben de bu bilgisayara bakıyordum. Bulduğunuz indirim herkesin yararlanabileceği bi indirimse paylaşabilir misiniz. 2 haftadır fiyatın düşmesini bekliyorum ama kur nedeniyle düşmeyecek heralde

Onun dışında şarjı çok uzun gitmiyor eğer uzun süre bataryada kullanmanız gerekirse sizi üzer. Benimki 14" olduğu için böyledir muhtemelen 15.6"in pil performansını bilmiyorum. Onun dışında güzel bilgisayar iş bilgisayarı olarak gayet tatmin edici. özellikle klavyesi çok hoşuma gitti çok akıcı yazdırıyor.
Bir de mx450 bulunan modellerde ekranı benimkinden daha iyi; benimki %45ntsc mx450 bulunanalar %72 ntsc ve %100rgb

Velhasıl kelam pil ve ses dışında çok memnunum.

İçerisinde win 11 driverları var. Bu driverları win 10 a kurmak problem yaratır mı? Konudaki bilgisayar için yazıyorum.
Çünkü sitede ayrı ayrı 10 ve 11 sistemlerinin driverları var ve sürümleri farklı.

Geri
Yukarı