MSI Modern 15'in kasasındaki çatlaklık sorun oluşturur mu?

obscureharima

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, MSI Modern 15 laptopta fan çıkışıyla kasanın üstünde böyle bir çatlaklık olduğunu fark ettim herhangi bir sorun oluşturur mu durum? Garantisi mevcut garantiye versem ilgilenilerler mi acaba?

Dosya Ekleri

• ba08705d-fea2-4dc6-ace2-9dbb16272475.jpg
    ba08705d-fea2-4dc6-ace2-9dbb16272475.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba, MSI Modern 15 laptopta fan çıkışıyla kasanın üstünde böyle bir çatlaklık olduğunu fark ettim herhangi bir sorun oluşturur mu durum? Garantisi mevcut garantiye versem ilgilenilerler mi acaba?

Ben pek sorun yaratıcağını düşünmüyorum.
Ve eğer kendiniz yaptıysanız müşteri hatasından dolayı herhangi bir müdahalede buluncaklarini düşünmüyorum. Ama siz yapmadıysanız garantiye götürün mutlaka.

Ben pek sorun yaratıcağını düşünmüyorum.
Ve eğer kendiniz yaptıysanız müşteri hatasından dolayı herhangi bir müdahalede buluncaklarini düşünmüyorum. Ama siz yapmadıysanız garantiye götürün mutlaka.
hayır ben yapmadım yani yeri tam anlaşılmıyor ama çok alakasız çektiğim yer zarar vermeme imkan yok.

İçiniz rahat edecekse yollayın garantiye ama dediğim gibi büyük ihtimal kullanıcı hatası sayarlar. İlk aldiginizda var miydi kasada herhangi bir çatlak.

Hayır yoktu yeni fark ettim açıkçası birkaç gün önce fanda bazı sesler geliyordu bununla ilgili başlıkta açmıştım aslında. Yani köşelerde bi sorun falan olsa anlarım bi nebze kullanıcı hatası denilebilir ama sorunun olduğu yer çok saçma.

Sen yapmadın isen yolla garantiye niye çatlak kasa ile kullanıyorsun.

Hayır ben yapmadım yeni fark ettim bu durumu. 6 ay kaldı garantisinin bitmesine

Hayır yoktu yeni fark ettim açıkçası birkaç gün önce fanda bazı sesler geliyordu bununla ilgili başlıkta açmıştım aslında. Yani köşelerde bir sorun falan olsa anlarım bir nebze kullanıcı hatası denilebilir ama sorunun olduğu yer çok saçma.

Hayır ben yapmadım yeni fark ettim bu durumu. 6 ay kaldı garantisinin bitmesine.

O zaman garantiye yollayın bence garantisi bitmeden şansınızı deneyin.

Geri
Yukarı