MSI Mortar Max sistemed klavye ve farede gecikme yaşanıyor

blackstarx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni bilgisayar topladım ve Windows 10 Pro yükledim. Anakartım MSI Mortar Max. Eski bilgisayarımda sorunsuz kullandığım klavye ve Mouse'um sorun yapıyor. Klavye Logitech K360(Wireless), mouse ise G300S. Sorun şöyle oyun oynarken çok sık olmasa da klavye bir anda buga girmiş gibi gecikme yapmaya başlıyor, gecikmeden kastım bastığım tuşlara tepki vermiyor ve bir süre sonra klavyeye dokunmuyorken karakteri hareket ettiriyor, bu sırada donanım takma çıkarma sesi yok. Mouse ise anlık olarak kopup geri geliyor, donanım takma çıkarma sesi de oluyor. BIOS güncellemesi yaptım ancak hala aynı.
Not: Alakası var mıdır bilmiyorum ama her Windows açıldığında aygıt takma sesi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt Yöneticisi'nden ilgili donanımların sürücülerini kaldırın, donanımların bağlantılarını çıkartıp tekrar takın ve bekleyin.

Ayriyetten Logitech'in yazılımını da kurun.
Sürücüleri kaldırıp donanım algıla demiştim ama bunu da deneyeyim. Çok şey denedim işe yarayacağını sanmıyorum. Logitech yazılımı kurulu. Donanımsal mı yazılımsal mı olduğunu nasıl anlarım sorunun?
edit : düzelmedi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı