Elektronik MSI MPG B650 Carbon Wi-Fi AM5 DDR5 6600MHz(OC) 7.469 TL!

Şahsen bu kart yerine Asus rog strix'i tercih ederim. MSI ürünlerine artık zerre güvenim kalmadı. Özellikle de anakart konusunda. Son zamanlarda 6-7 sistem topladım. 3ü msi anakart dı 3 ü de sorun çıkardı servise göndermek zorunda kaldım. Kalan 4 ünde Asus tercih ettim. Hiç sorun yaşamadım.

ASUS ROG STRIX B650-A GAMING WF AMD B650 Soket AM5 DDR5 6400MHz (OC) Anakart

%15 vatan sepette indirimiyle 6800 civarına geliyor.
TAMEK'se koy sepete, MSI ise at çöpe! MSI ve kalite zıt şeyler.

Forumda bahsettiğim asuslu anakartımı dün kaç yıllık bilgisayarcım yaptı birdaha asusdan uzak dur dedi bizim servise arıza için gelen ürünlerin yarısı asus dedi alıyorsan msi al daima dedi
Ben de bugune kadar kendime, eşe dosta bilgisayar toplarken 3 asus 3 msi anakart aldım. 3 msi kart da servise gitmek zorunda kaldı. Tüm parçaları sök servise kargola sonra tekrar kur vs. 1 kere bile Asus'larda sorun yaşamadım. Ek olarak bilgisayar tamircilerinin tavsiyelerine uyacağıma gider bilgisyarı yakarım daha iyi.

Ben de bugune kadar kendime, eşe DOS'ta bilgisayar toplarken 3 ASUS 3 MSI anakart aldım. 3 MSI kart da servise gitmek zorunda kaldı. Tüm parçaları sök servise kargola sonra tekrar kur vs. 1 kere bile ASUS'larda sorun yaşamadım. Ek olarak bilgisayar tamircilerinin tavsiyelerine uyacağıma gider bilgisyarı yakarım daha iyi.

Kanka bende işinin uzmanı bilgisayar tamircisinin dediğini diyorum.

Ben de bugune kadar kendime, eşe DOS'ta bilgisayar toplarken 3 ASUS 3 MSI anakart aldım. 3 MSI kart da servise gitmek zorunda kaldı. Tüm parçaları sök servise kargola sonra tekrar kur vs. 1 kere bile ASUS'larda sorun yaşamadım. Ek olarak bilgisayar tamircilerinin tavsiyelerine uyacağıma gider bilgisyarı yakarım daha iyi.

Durumu güncelleyeyim: 3 defa DRAM arızasından kapandı anakart, dün bıktırdı artık şimdi Carbon Wi-Fi sipariş vereceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı