MSI MPG Velox 100R anakartın yanındaki boşluğa fan takılabilir mi?

ZAFER ABİ

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar herkese.
Benim bilgisayar kasası.
MSI MPG velox 100R.
Kasanın iç yan tarafında 2 tane daha boşluk var ızgaralı, fan boşluğu herhalde oraya uygun kendi fanını nereden bulurum? Markası ve serisi nedir bilen bir arkadaşımız var mıdır acaba?

20230715_104829.jpg

20230715_105204.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ölçün hocam ama tahminimce 120mm gibi geliyor ölçerseniz daha iyi olur.

Hocam 120 mm olduğu zaten belli oluyor şayet ben onu değil bu kasadaki fanların markası modeli nedir aynılarını alıp takmak istiyorum. RGB uyumluluğu için hepsi aynı şekilde ışıklandırma yapsın diye dış kasası siyah pervaneleri beyaz fanlar ama nereden nasıl bulacağım hangi marka acaba.

Hocam 120 mm olduğu zaten belli oluyor şayet ben onu değil bu kasadaki fanların markası modeli nedir aynılarını alıp takmak istiyorum. RGB uyumluluğu için hepsi aynı şekilde ışıklandırma yapsın diye dış kasası siyah pervaneleri beyaz fanlar ama nereden nasıl bulacağım hangi marka acaba.

Onu bilmiyorum hocam internette dolaşırken bir tane MSI fan görmüştüm ama dediğiniz gibi mi bilmiyorum.

Hocam fanın üzerinde herhangi bir şey yazıyor mu?

Göremedim ama MSI'a soracağım olmadı mail atıp destek bölümünden. Hani bilen arkadaşlar var ise maile cevap beklemektense buradan bayağı bilgi sahibi oldum forumdaki arkadaşlar sayesinde çünkü. Sıfırdan bilgisayarı kendim toparladım ve kurdum montajı dahil, buradaki arkadaşlar sayesinde bilgi sahibiler bu konularda, hepsine tekrardan ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı