MSI MPG X570 Gaming Plus anakart alınır mı?

Yüksek performansa aldım depolama aygıtların testini de gerçekleştireceğim şimdi.
İnfolar bu şekilde.

Anladım, sağlıksız görünmüyorlar.

İstersen şimdi istersen oyuna girdiğinde yine takılma yaptığında dediğim kombinasyonu yap. Eğer sorun çözülmezse PSU değiştir.

bunlarda testler
Anladım, sağlıksız görünmüyorlar.

İstersen şimdi istersen oyuna girdiğinde yine takılma yaptığında dediğim kombinasyonu yap. Eğer sorun çözülmezse PSU değiştir.
tamam teşekkur ederim eğer kombinasyonla çözülürse grafik kartiyla veayahut drıverlamı alakalıdır

Dosya Ekleri

• CrystalDiskMark_20211125180905.png
    CrystalDiskMark_20211125180905.png
    23,7 KB · Görüntüleme: 28
  • CrystalDiskMark_20211125181423.png
    CrystalDiskMark_20211125181423.png
    23,2 KB · Görüntüleme: 28
  • CrystalDiskMark_20211125181958.png
    CrystalDiskMark_20211125181958.png
    21,1 KB · Görüntüleme: 22
Tamam teşekkür ederim eğer kombinasyonla çözülürse grafik kartiyla veayahut drıverlamı alakalıdır.

O kombinasyon grafik sürücüsünü resetler, genelde siyah ekran ve takılma sorunlarında birinci temel çözüm bu kombinasyonu uygulamaktır.

Testler de iyi görünüyor, depolama aygıtlarından yana bir problem görünmüyor yani.

O kombinasyon grafik sürücüsünü resetler, genelde siyah ekran ve takılma sorunlarında birinci temel çözüm bu kombinasyonu uygulamaktır.

Testler de iyi görünüyor, depolama aygıtlarından yana bir problem görünmüyor yani.

Yardımların için çok teşekkür ederim minnetarım son olarak iyi bir PSU markası veya önere bileceğin bir model var mıdır 650W 700W olabilir Hayriyetten MSI b 450 Tomahawk Max II modelini önerir misiniz .

MSI b 450 Tomahawk Max II.

Güzel bir anakart, önerebilirim. Aynı fiyata B550-A Pro var iken onu alman daha iyi olurdu ancak işlemcini desteklemiyor o anakart. B450 Tomahawk da gayet iyidir ama.

PSU markası veya önere bileceğin bir model var mıdır 650W 700W olabilir

Şu anda High Power Performance GD 600W 80+ Gold PSU'nun indirimde olması lazım, onu almanı öneririm.

Güzel bir anakart, önerebilirim. Aynı fiyata B550-A Pro var iken onu alman daha iyi olurdu ancak işlemcini desteklemiyor o anakart. B450 Tomahawk da gayet iyidir ama.

Şu anda High Power Performance GD 600W 80+ Gold PSU'nun indirimde olması lazım, onu almanı öneririm.

yardımların için çok tesekkür ederim değerli zamanı çaldım.

yardımların için çok tesekkür ederim değerli zamanı çaldım.

Hiç önemli değil, her zaman.

Aslında şu ürünü alsan fena olmaz, boyut önemli değilse eğer.

VRM olarak daha üstte görünüyor B450 Tomahawk'tan.

Hiç önemli değil, her zaman.

Aslında şu ürünü alsan fena olmaz, boyut önemli değilse eğer.

VRM olarak daha üstte görünüyor B450 Tomahawk'tan.
benim kasam ATX uyum sağlarmı acaba b 550 önerin varmı ileryen zamnda ilemcimide yükseltmek istiyorum.önerdiğiniz psu 3070 desteklermi peki

Benim kasam ATX uyum sağlar mı acaba B550 önerin var mı ilerleyen zamanda işlemcimi de yükseltmek istiyorum.

Kasan uyum sağlar, sadece birkaç yükseltme vidasını bir sola taşıman gerekir montaj için.

B550 anakart olarak o paraya (B450 Tomahawk) B550-A Pro var, ancak Ryzen 2000 serisi işlemcileri desteklemiyor B550 yongaların çoğu. Sistem yükseltmesi yapmak istiyorsan önce işlemcini 3000 veya 5000 serisine geçir, ondan sonra anakart al; veya ikisini birlikte al. Öbür türlü anakart kenarda bekler sadece işlemciyi desteklemediği için.

Kasan uyum sağlar, sadece birkaç yükseltme vidasını bir sola taşıman gerekir montaj için.

B550 anakart olarak o paraya (B450 Tomahawk) B550-A Pro var, ancak Ryzen 2000 serisi işlemcileri desteklemiyor B550 yongaların çoğu. Sistem yükseltmesi yapmak istiyorsan önce işlemcini 3000 veya 5000 serisine geçir, ondan sonra anakart al; veya ikisini birlikte al. Öbür türlü anakart kenarda bekler sadece işlemciyi desteklemediği için.
anladım çok teşekkür ederim minnatarım sana
anladım çok teşekkür ederim minnatarım sana
Merhaba kusura bakmayın konuyu tekrar aciyorum dün aksam gen vidyo izlerken arkada vidyo calisirken pc dondu gene reset atmak zorunda kaldim ses geliyor vidyo devam ediyor arkada ama pc dondu hic bisey yapamıyorum olay goruntuliyecisine baktigimda kernel boot kernel power gibi ibareler var

Son düzenleme:

Geri
Yukarı