MSI MPG X670e Carbon Wi-Fi vs ASUS ROG STRIX X670E-A Gaming Wi-Fi

Şimdilik işlemcinizin desteklediği maksimum değer olan 5200 MHz'de kullanmanızı tavsiye ederim. Durumlar düzeldiğinde expo kullanmanızda bir sorun olmaz.

MSI almaya karar verdim son olarak anakartın sitesine girdim yeni BIOS güncellemeleri var hangi BIOS sürümünü yüklemem gerekir.

ikibios.png

MSI almaya karar verdim son olarak anakartın sitesine girdim yeni BIOS güncellemeleri var hangi BIOS sürümünü yüklemem gerekir.

Eki Görüntüle 1767367

Beta versiyonu yani en üstteki EXPO ile ilgili soruna çözüm olarak çıktı ama siz yine de işinizi garantiye alıp betaya güncelledikten sonra bile EXPO kullanmayın. YouTuber'ları takip edip sorunun çözüldüğü onaylanana kadar EXPO kullanmayın. Tahminimce EXPO sorunları için gelen güncelleme betadan çıktıktan sonra sorun ortadan kalkacaktır.

Beta versiyonu yani en üstteki expo ile ilgili soruna çözüm olarak çıktı ama siz yine de işinizi garantiye alıp betaya güncelledikten sonra bile expo kullanmayın. YouTuber'ları takip edip sorunun çözüldüğü onaylanana kadar expo kullanmayın. Tahminimce expo sorunları için gelen güncelleme betadan çıktıktan sonra sorun ortadan kalkacaktır.

Anladım ozaman sistemi topladıktan sonra bilgisayara sistem yüklemeden önce BIOS'a girip M-Flash ile yeni beta sürümünü yükledikten sonra expo modunu aktif etmeden bilgisayarı 5200MHz'de kulanacağım.

Geri
Yukarı