MSI MPG Z590 Gaming Carbon Wi-Fi vs ASUS ROG Z590e

yunusdemirq3

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba. Yeni anakart siparişi vereceğim ama bu 2'li arasında gidip geliyorum. Sizce genel olarak hangisi almalıyım arkadaşlar? Bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim.
Görsele biraz takıntılı biriyim aynı şekilde yazılımlarına da.

Bunu alın, daha iyi bir şey para israfı olur. Hem görünüşü de güzel.

Şu anda halihazırda Z590 Aorus Pro ax anakartım var ama işte ya MSI setup ya da ROG setup dizmeyi planlıyorum attığınız anakart görüntüsü pek iyi değil :) teşekkür ederim.

Şu anda halihazırda Z590 Aorus Pro ax anakartım var ama işte ya MSI setup ya da ROG setup dizmeyi planlıyorum attığınız anakart görüntüsü pek iyi değil :) teşekkür ederim.

Bu güzel.

Görsele önlem veriyorum birazcık o yüzden zaten elimdeki parçaların çoğu alacağım parçaların yarısını karşılıyor üste 2-3 k ekleyeceğim o kadar :D
Tavsiyeniz nedir :d

Vallahi ben de görsele aşırı önem veririm ancak zaten kullandığı Z590 Aorus Pro varmış kullan gitsin hiç maceraya atılmaya gerek yok heveslenip alıyor 2 gün sonra aklımızdan silinip gidiyor karşısına oturup izlemiyoruz da daha kullanılabilir bir şeye gömebilirsin paranı. Odan nasıl ekipmanın nasıl bilmiyorum ama Wireless kulaklığın yoksa ona göm paranı ne bileyim nanoleaf Aurora al tonla şey sayabilirim. :D

Bunu alın, daha iyi bir şey para israfı olur. Hem görünüşü de güzel.
Bu tarz al satıcılardan ürün almayın. Bunlar genelde indirim zamanı piyasadan toplayıp n11, gg, trendyol gibi yerlerde satıyorlar. Z590 tomahawk wifi 1 hafta önce 2050 TL ye HB da satıldı özellikle küçük esnaf ve al-satçı çakallar toplayıp satmaya başladı.

Geri
Yukarı