MSI Optix G241 alınır mı?

Biri Vatan'dan digerleri 2300'e Amazon'dan almis bir de MSI sitesinden + 3 aylık garanti yapiyorsun yani olu piksel ciksa bile degisim sorgusuz oluyor bunu belirteyim.

Sen tepki süresini hangisinde kullaniyorsun sürekli?
3 aylık garanti nasıl yapılıyor acaba?

Dear x,

Thank you for contacting us.

Please note that MSI Monitors do not have 0 pixel defect warranty.

If your monitor meets the condition below, please contact your retailer or our service center
directly.

DOT Policy : Bright Dot > 3 Dots, Bright dot gap < L>=15mm, Dark Dot > 5 Dots
DOT Definition:
Bright Dots: Dots appear bright and unchanged in size in, which module is displaying under BLACK pattern
Dark Dots: Dots appear dark and unchanged in size in, which module is displaying under pure red, green, or blue pattern.

Locate our global server center nearest to your vicinity in the link below:
https://www.msi.com/page/service-location-new

Kindly refer to our LCD Panel Dot Standard:
https://us.msi.com/page/NB_LCDPanel/

Sincerely,
MSI Customer Service

MSI globalin dediği şey bu. Kendi servisleri de aynı şeyi söylüyorlar.

Sen tepki süresini hangisinde kullaniyorsun sürekli?

En hızlı da kullanıyorum. Bazen kendiliğinden normal moda alıyor fakat çok fark hissetmedim ikisi arasında.

3 Aylık garanti nasıl yapılıyor acaba?

MSI'ın kendi sitesine üye ol. Daha sonra ürün ekle diyerek monitörün arkasında olan kodu gir. Senden birkaç bilgi isteyecektir fatura vb. Onları doldurduktan sonra +3 ay garantin hayırlı olsun.

En hızlı da kullanıyorum. Bazen kendiliğinden normal moda alıyor fakat çok fark hissetmedim ikisi arasında.

MSI'ın kendi sitesine üye ol. Daha sonra ürün ekle diyerek monitörün arkasında olan kodu gir. Senden birkaç bilgi isteyecektir fatura vb. onları doldurduktan sonra +3 ay garantin hayırlı olsun.

Kendi sitesinde driver var yükledin mi ben ne ise yaradigini bilmedigin için yuklemedim.

Son düzenleme:
İçinden setup çıkmıyor sen nasıl yükledin?

Bilgisayara indirdiğin dosyayı RAR'dan çıkart. Aygıt yöneticisinden monitörlere gir. Sağ tık - özellikler - sürücü - sürücüyü güncelleştir - sürücü yazılımı için bilgisayarı tara. Buraya RAR'dan çıkarttığın sürücü dosyasının yolu ver.

Benim monitörüm de dün geldi. Renkler dediğiniz gibi çok güzel. 144Hz akıcılığı bir başka oluyormuş cidden. Genel olarak tavsiye ederim monitörü. Bende sadece 1 adet ölü pixel çıktı fakat ekranın üst tarafında olduğundan yerini bildiğim halde ilk bakışta bulamıyorum. Bu yüzden garanti, değişim falan uğraşmadan böyle kullanacağım.

Not: Sol taraftaki yeni G241 monitörüm. Sağ taraftaki eski VA panel monitörüm.

Not2: HDMI ile kullanıyorum 144Hz'de.

Bende de sol üstte çıktı ;(

Yeni konular

Geri
Yukarı