MSI Optix G241 monitör 2400 TL'ye alınır mı?

Hocam ya 2-3 aylıksa?

O monitor sıklıkla indirme girip 2400 TL oluyor zaten neden kullanılmis ürüne o fiyat verilsin ki. Ama benim param çok veya acelem var diyen alabilir. Ürün kesinlikle mükemmel kalitesini biliyorum kullanmıştım hala sattığıma pişman olduğum bir model.

O monitor sıklıkla indirme girip 2400 TL oluyor zaten neden kullanılmis ürüne o fiyat verilsin ki. Ama benim param çok veya acelem var diyen alabilir. Ürün kesinlikle mükemmel kalitesini biliyorum kullanmıştım hala sattığıma pişman olduğum bir model.
Hocam ne kadar sıklıkla acaba? Bilgisayar gelecek yarın ama monitör yok :/

2000 tl altında 144 hz 1 ms monitör bulmak artık çok zor. Ben yakın tarihte indirime gireceğini düşümmüyorum

Arkadaşlar ben bugün Letgo'da 3000 TL Acer 1 ms 165 Hz monitör buldum alınır mı?

Son fiyat ne yazdım bekliyorum

Ve 2750 TL Rampage RM-344 144 Hz monitör buldum alınır mı?

Hocam monitörü 4-5 aydır kullanıyorum ghosting sorunu bence hiç yok, renkler gayet canlı IPS panel olmasının katkısı var tabii, ben HDMI kablosu ile 144 Hz alabildim HDMI sürümü destekliyor yani DP kablosuna gerek kalmıyor eğer sorularınız varsa cevaplayabilirim ben gayet memnunum üründen uzun yıllar da değiştirmeyi düşünmüyorum.

MAG 241CV kullanmıştım eğer dedinizle aynı monitör ise alınmaz rezalet bir görünti kalitesi vardı.

Aynı monitör değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı