MSI Optix G241 monitör alınır mı?

Ben aldım, renkleri canlı. Hatta fazla canlı bile denilebilir geldiği hali ile. Ölü piksel çıkmadı. Işık sızması üst tarafta fazla idi ve rahatsız etti beni ama her G241 farklı çıkar muhtemelen çünkü ips panel sonuçta. Üründen ürüne değişiyor siyah bütünlüğü konusu dediğim gibi. Beni en fazla rahatsız eden konu pixel inversion olayı idi. Eu4'te mesela görseldeki gibi piksel piksel oluyordu harita. Video/film izlerken aktör-aktris hareket ettiğinde yüzleri piksel piksel oluyordu. Netlik bozuluyor ekranda. Herkesin görebileceği bir şey değil bu. Gözlerim yakını iyi görüyor, hem ışık sızması hem de bu olay olunca iade ettim ben monitörü. Monitörü farklı bilgisayarlar ile denedim, farklı kablo ile de denedim. Hdmi ve DP ile de denedim, yok her türlü oldu. Test ettiğim yerdeki Asus VP248QG'de de az da olsa vardı bu sorun. Nette baktığım kadarıyla pahalı monitörlerde bile çıkabiliyormuş. LG 27gl850'de çıkmış mesela. 2K monitör bu. Piksel yoğunluğu ile de ilgili değil belli ki. 530 Euro satış fiyatı var 27gl850'nin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Z2MdQ152hM5valtgPOKdk_8rYYa2IeMrhDXKMgTTTzs.jpg
    Z2MdQ152hM5valtgPOKdk_8rYYa2IeMrhDXKMgTTTzs.jpg
    209,8 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı