MSI Optix G241 monitör ile NVIDIA ekran kartı kullanmak

kenchin2

Decapat
Daha fazla  
NVIDIA ekran kartı kullanıyorum. Dün MSI Optix G241 aldım, FreeSync destekliyor. Verim almam için ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Verim almak için ne dediğinizi tam anlamadım ama nasıl açılacağını soruyorsanız monitörün arkasındaki tuştan oyun bölümüne geleceksiniz. En altta kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizden tam olarak beklentiniz nedir? Nvidia ekran kartına FreeSync özelliğini kazandırmamızı mı bekliyorsunuz yoksa monitörünüze Adaptive veya G-Sync özelliğini mi kazandırmamızı mı bekliyorsunuz? Sonra biz bir şey yazsak gereksiz mesaj oluyor. Şimdi bu gereksiz konu olmuyor mu? Eyyy moderatörler!

Bizden tam olarak beklentiniz nedir? Nvidia ekran kartına FreeSync özelliğini kazandırmamızı mı bekliyorsunuz yoksa monitörünüze Adaptive veya G-Sync özelliğini mi kazandırmamızı mı bekliyorsunuz? Sonra biz bir şey yazsak gereksiz mesaj oluyor. Şimdi bu gereksiz konu olmuyor mu? Eyyy moderatörler!
Recep abimiz de cahil o zaman. :D Bu işlemin tam tersi de yapılıyor, videoda kendi belirtiyor. Bu videodan yapılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı