MSI Optix G241 monitörde dalgalanma var

GlaxyUndel

Centipat
Daha fazla  
Monitör
MSI Optix G241
Monitörü alalı 1 hafta oldu ve oyundayken ekranda renksiz kareler görünüyor ve ekran titriyor dalgalanıyor. Monitör modeli MSI Optix G241 çözümü var mı? Yoksa iade işlemini başlatacağım. Kablo ise HDMI farklı prizde de denedim ama sonuç aynı.

Bence sorun donanımsal gibi duruyor ama yinede kullanıp aynı sorunu yaşayan arkadaş varsa onlar daha iyi bilir. 2 gün önce bende sipariş verdim ürünün gelmesini bekliyorum, şimdi bende tedirgin oldum😔

Artı -1 Eksi
Merhaba,

Windows'ta ekran titremesi genellikle ekran sürücülerinden kaynaklanır. Ekran sürücünüzü güncellemek için bilgisayarınızı güvenli modda başlatmanız, mevcut ekran bağdaştırıcınızı kaldırmanız ve ardından sürücü güncellemelerini kontrol etmeniz gerekir.

1. Bilgisayarınızı güvenli modda başlatın , ardından öğesini seçin ve basılı tutun (veya sağ tıklayın) Başlat ve Aygıt Yöneticisi'ni seçin.
  2. Görüntü bağdaştırıcıları bölümünü genişletin, listelenen bağdaştırıcıyı seçip basılı tutun (veya sağ tıklayın), ardından Cihazı kaldır öğesini seçin. Bu aygıtın sürücü yazılımını sil öğesini seçin, ardından Kaldır öğesini seçin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  3. Bilgisayarınız yeniden başlatıldıktan sonra Windows logo tuşuna basın + I Ayarlar'ı açmak için klavyenizde. Bu işe yaramazsa, Başlat > Ayarlar'ı seçin.
  4. Ayarlar'dan Güncelleme ve güvenlik > Windows Güncellemesi > Güncellemeleri kontrol edin'i seçin ve mevcut güncellemeleri yükleyin.

Bence sorun donanımsal gibi duruyor ama yinede kullanıp aynı sorunu yaşayan arkadaş varsa onlar daha iyi bilir. 2 gün önce bende sipariş verdim ürünün gelmesini bekliyorum, şimdi bende tedirgin oldum😔
sistem yeni monitörde yeni oldu bu olay
Grafik sürücülerini silip şuanda tekrardan nvıdıa sürücüsü indirim deniceğim ve haber vericeğim.
sistem yeni monitörde yeni oldu bu olay
Grafik sürücülerini silip şuanda tekrardan nvıdıa sürücüsü indirim deniceğim ve haber vericeğim.
sorun aynı umarım ekran kartı ile alakalı değildir.

Son düzenleme:
Monitör bugün elime ulaştı fakat ekranın ortasında ölü piksel çıktı. Stokta kalmadığı için değişim yapamadım iade talebi oluşturdum. Garibin yüzü gülür mü...

Sorunu video çekip atar mısın? Görmem lazım.

Monitör bugün elime ulaştı fakat ekranın ortasında ölü piksel çıktı. Stokta kalmadığı için değişim yapamadım iade talebi oluşturdum. Garibin yüzü gülür mü...
geçmiş olsun bende ölü piksel yoktu ancak dediğim problem yaklaşık 1 hafta sonra gerçekleşti ve format attım ve düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı