MSI OPTIX G241 YouTube videoları kalitesiz görünüyor

1XAV

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
Msi Optix G241
Merhabalar, MSI 23.8" OPTIX G241 monitörü aldım. Oyunlarda her şey güzel, monitör iyi fakat YouTube'da video izlerken sanki benim eski monitörüm olan 18 inclik bir Casper'dan daha kötü gibi gözüküyor. Bunun nedeninin monitörün çapının yükselmesinden dolayı olduğunu düşünüyorum. Yeni bir monitör aldığınızda sizde de bu sorun oldu mu ya da 24 inc monitörlerde bu doğal mı? Bunu nasıl düzeltebilirim?

AMD Ryzen 5 2600X 3.6GHz
Radeon RX570 8 GB

Sizlere fotoğrafları bıraktım.

2022.01.04-11.54.png
2022.01.04-11.54_01.png
2022.01.04-11.54_02.png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    2 MB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Görüntüsü (12).png
    Ekran Görüntüsü (12).png
    2 MB · Görüntüleme: 48
  • Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    2,1 MB · Görüntüleme: 43
Evet görsellerinizde problem var ve görsellerde problem varsa sorun monitörde değil GPU üzerindedir. Şahsen aynı monitörü 1 yıla yakındır kullanıyorum aşırı memnunum.

Evet görsellerinizde problem var ve görsellerde problem varsa sorun monitörde değil GPU üzerindedir. Şahsen aynı monitörü 1 yıla yakındır kullanıyorum aşırı memnunum.

Ben de GPU'dan kaynaklandığını düşünüyorum monitör gerçekten mükemmel hiçbir fikriniz var mı nasıl düzeltebilirim acaba GPU anakart soketine mi oturmadı bir ittirsem mi bilemiyorum.

Ben de GPU'dan kaynaklandığını düşünüyorum monitör gerçekten mükemmel hiçbir fikriniz var mı nasıl düzeltebilirim acaba GPU anakart soketine mi oturmadı bir ittirsem mi bilemiyorum.

GPU oturmasa görüntü alamazsınız. Sürücülerin güncel olduğundan emin olun ve eski sürücü varsa kaldırın.

GPU oturmasa görüntü alamazsınız. Sürücülerin güncel olduğundan emin olun ve eski sürücü varsa kaldırın.

Ekran kartı sürücüsü güncel devamlı güncellerim güncel tutacağım başka bir donanım driver var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    19,6 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı