MSI Optix G242 alınır mı?

Bütçe
1700

Teoman Tuna

Femtopat

MSI olanın IPS olması ilgimi çekti ve 1ms GtG olan mı bilmiyorum ama araştırdım biraz, bazı monitörler 1ms yazmasına rağmen öyle değilmiş ve bu ghosting sorunu yapıyormuş. MSI G242 de böyle bir sorun var mı veya o fiyata daha iyileri varsa atabilir misiniz?

MSI olanın IPS olması ilgimi çekti ve 1ms GtG olan mı bilmiyorum ama araştırdım biraz, bazı monitörler 1ms yazmasına rağmen öyle değilmiş ve bu ghosting sorunu yapıyormuş. MSI G242 de böyle bir sorun var mı veya o fiyata daha iyileri varsa atabilir misiniz?

Şu an bu da indirimde G242'ye göre daha iyi çünkü yükseklik ayarlanabiliyor 100TL daha fazla verebilirseniz bunu alın.

S2422HG tercih edin.

1700tllik 165hz 1ms asus monitör vardı hepsiburadada modelini tam hatırlamıyorum ama va paneldi ve yukarı aşağı oluyordu aynı fiyat sadece ips değil değer mi

Şu an bu da indirimde G242'ye göre daha iyi çünkü yükseklik ayarlanabiliyor 100TL daha fazla verebilirseniz bunu alın.

Yükseklik ayarını çok ta kullanmıyorum sadece FPS oynarken monitörü yakınlaştırıp yukarı doğru çeviriyorum. MSI da kronik sorun var diyorlar korkuyorum ondan sorun çıkarsa iade değişim yaparlar mı?
MSI G241 kullanıyorum. G242'den tek farkı G-Sync bulunmaması. Panelleri aynı ve renk kalitesinden çok memnunum.

Ghosting veya herhangi bir ışık sızması var mı ya da olursa değiştirirler mi?

1700TL'lik 165Hz 1ms ASUS monitör vardı Hepsiburada'da modelini tam hatırlamıyorum ama VA paneldi ve yukarı aşağı oluyordu aynı fiyat sadece IPS değil değer mi?

Yukarıda arkadaşın dedigi gibi Dell'e bir bakın.
Bir de benim attığımada bakın.
Değer bu arada 165Hz. Fakat bizim attıklarımız daha ucuz ve daha iyi.

Ghosting ve ışık sızması gibi sorunlardan korkuyorum . İtopyadan kulaklık almıştım sorunlu diye iadeye gönderdim bekliyorum hala ürün ulaşmış gözüküyor ama dönmediler.

Geri
Yukarı