MSI Optix G271 alınır mı?

Bütçe
2100
Bunlara bakabilirsiniz:

Hocam rekabetçi oyunları oynamayı çok severim lakin VA panellere karşı bir ön yargım var. IPS panel istiyorum ondan dolayı attığınız Monster çok iyimiş ama IPS olmaması bir tık kötü olmuş.

Bunlara bakabilirsiniz:
Dell dışında sorunlu modeller, Monster ghosting, Viewsonic iç yapı ve tuş acısından kötü. Hatta S2721HGF de S2422HG'den kötü.

LG 27GN650, 600 veya Dell S2422HG kralım.
Hocam rekabetçi oyunları oynamayı çok severim lakin VA panellere karşı bir ön yargım var. IPS panel istiyorum ondan dolayı attığınız Monster çok iyimiş ama IPS olmaması bir tık kötü olmuş.
Panele göre değil ürüne göre yorum yapılmalı.

Dell dışında sorunlu modeller, Monster ghosting, ViewSonic iç yapı ve tuş acısından kötü. Hatta S2721HGF de S2422HG'den kötü.

LG 27gn650, 600 veya Dell S2422HG kralım.

Panele göre değil ürüne göre yorum yapılmalı.

Haklısınız lakin ben orada kendimi tam olarak ifade edememişim. Orada demek istediğim şey MSI, AOC vb. firmaların monitörlerinde genelde sorun olmadığını ve IPS 144Hz 1ms gecikme olmasının verdiği güvence ile IPS monitör almak istemem. Dediğim gibi kendimi ifade edememişim yoksa kesinlikle IPS panel daha iyidir kesinlikle alınmalıdır gibi bir şey demem. Orada da TN ve VA panele karşı ön yargım var almak için çok mantıklı bir sebep olmadıkça tercih etmeyeceğimi belirttim. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı