Elektronik MSI Optix G271C 27" 1ms Full HD FreeSync oyuncu monitörü 4.999, 00 TL

Benim attığım ürün ile bu ürün sanki aynı ürün değilmiş gibi hocam? Benim attığım ürünün indiriminden bahsediyoruz. Başka bir ürünle aynı fiyatta olmasından değil.

Gördüğü indirimi paylaşan kullanıcıları bile eleştiren bir tayfa oluşmuş forumda. Cidden yazık. Paylaştığın monitör bence alınmaz daha iyisi şu fiyata var bu da linki demek yerine elemanlar falan havada uçuşuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim hocam. Doğru düzgün alınmaz diyen kimseye bir şey demedim diğer açtığım konularda da. Can sıkan cevaplar insanı forumdan soğutuyor maalesef.

Adam 27 inc ekran paylaşmış. Herkes cevap olarak 24 inç önerisi vermiş. Ayrıca bu modele göre güzel fiyat.

Biz bir şeyler seçerken normalde bütçeye ve ürünün kalitesine, veya kullanıcının beklentisine bakıyoruz. Senin için sadece boyutu önemliyse o senin tercihin.
Benim dediğimle bunun ne alakası var. Adam 27 inç bir monitör paylaşmış. En azından siz de seçenek olaral 27 inç alternatifler paylaşırsanız daha mantıklı diyorum size.

Geri
Yukarı