MSI Optix G272 alınır mı?

Bu ürünlerin içerisinden en mantıklı f/p ürünü hangisi hocam renk doğruluğu yüksek ve kronik problemleri olmayan?

Ustalar sizce hangisi daha iyidir

Aoc 27g2u. Kendim kullanıyorum.ışık sızması yüzde 10 civarı,ince çerçeve yüzünden.
Çerçeve ışık sızmasına etki etmez.
Bu ürünlerin içerisinden en mantıklı f/p ürünü hangisi hocam renk doğruluğu yüksek ve kronik problemleri olmayan?

Hiçbiri, indirimle Dell S2721DGF veya VX2705-2K.

Hocam bütçe belirtmedim ama attığım monitörler 1800-2000TL bandında ürünlerdi zaten bu beni çok aşar.
Bunların arasında f/p olarak en mantıklı seçenek hangisi?
Oraya 27GL83A-B koyduğumuzda dolayı önerdim, en alınabilir 27GN600 ve 27G2U modelleri.

Oraya 27GL83A-B koyduğumuzda dolayı önerdim, en alınabilir 27GN600 ve 27G2U modelleri.
Kusura bakmayın onlara da bakıyordum bir ara sanırım karışmış peki bu ikisi arasından en mantıklısı hangisi olur hocam?
Renk doğruluğu açısından sanırım AOC daha iyi ve pivot ayarı olduğu için artı yönleri ağır basıyor gibi.

Kusura bakmayın onlara da bakıyordum bir ara sanırım karışmış peki bu ikisi arasından en mantıklısı hangisi olur hocam?
Renk doğruluğu açısından sanırım AOC daha iyi ve pivot ayarı olduğu için artı yönleri ağır basıyor gibi.
Renk doğruluğu pek denemez, renk gamı olarak daha iyi. Bu baskılarda işe yarar. 27GN600 de kötü değil, %88 DCI P3 sunuyor.

Pivot artı sayılamaz. Yazılımda, metin okumada, net sayfası tasarımı yapmıyorsanız gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı