MSI Optix G272 alınır mı?

Renk doğruluğu pek denemez, renk gamı olarak daha iyi. Bu baskılarda işe yarar. 27GN600 de kötü değil, %88 DCI P3 sunuyor.

Pivot artı sayılamaz. Yazılımda, metin okumada, net sayfası tasarımı yapmıyorsanız gerek yok.
Yazılım okuyorum asıl mesleğim videographerlık oyunlar da zaman zaman. Yayınlara başlamak istediğim için böyle dolu dolu bir monitör almak istiyorum uzun vadede üzmeyecek. Şu anda kullandığım Samsung 24" 72Hz olabilen PLS panel diye geçen bir cihaz artık ufak gelmeye başladı yan monitör olma vakti geldi diye düşünüyorum. Sen olsan hangisini tercih ederdin hocam?

Şunu görünce kesinlikle 27GN600. %100 sRGB dijital içeriklerde renk doğruluğu sağlar, daha yüksek değerlerde oversaturrated ama canlı bir görüntü vereceğinden umduğunuzdan farklı bir renk elde edersiniz.

Aldıktan sonra montajda sRGB modunu kullanmayı unutmayın ama, %88 DCI P3 sRGB gamında geniş bir bölge kapsıyor.

Şunu görünce kesinlikle 27GN600. %100 sRGB dijital içeriklerde renk doğruluğu sağlar, daha yüksek değerlerde oversaturrated ama canlı bir görüntü vereceğinden umduğunuzdan farklı bir renk elde edersiniz.

Aldıktan sonra montajda sRGB modunu kullanmayı unutmayın ama, %88 DCI P3 sRGB gamında geniş bir bölge kapsıyor.
Epeyde kıyaslama yaparken LG'ye baya haksızlık yapmışlar sanırım bilgileri yanlış girilmiş olsa gerek üründe.
LG'de GTG 1MS varmış aşırı iyi AOC'da 4ms tipik mprt ile 1ms oluyor anca.
Bu ürünün model isminin sonunda "b" ifadesi var herhangi bir sorun olmaz değil mi? LG 27gn600-b Nvıdıa® G-sync® Uyumluluğuna Sahip 27'' Ultragear™ Full Hd Ips 1 Ms (gtg) Oyun Monitörü Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Epeyde kıyaslama yaparken LG'ye baya haksızlık yapmışlar sanırım bilgileri yanlış girilmiş olsa gerek üründe.
LG'de GTG 1MS varmış aşırı iyi AOC'da 4ms tipik mprt ile 1ms oluyor anca.
Bu ürünün model isminin sonunda "b" ifadesi var herhangi bir sorun olmaz değil mi? LG 27gn600-b Nvıdıa® G-sync® Uyumluluğuna Sahip 27'' Ultragear™ Full Hd Ips 1 Ms (gtg) Oyun Monitörü Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
LG'de B, W gibi takaslar hitap ettiği kullanıcılara göre değişiyor. Pek bir anlamı yok, o yüzden koymuyorum.

LG'de B, W gibi takaslar hitap ettiği kullanıcılara göre değişiyor. Pek bir anlamı yok, o yüzden koymuyorum.
Black ve White olarak kullanılıyor sanırım. Aşırı hoşuma gitti bu monitör sanırım bunu alıp geçeceğim teşekkürler hocam.

Senin gibi bilgili birini bulmuşum sorayım bari;
Hangisini önerirsin Xbox series s için istiyorum yardımcı olurmusun acaba?
Bilgisayarım yok sadece konsol için hangisini önerirsin

Senin gibi bilgili birini bulmuşum sorayım bari;
Hangisini önerirsin Xbox series s için istiyorum yardımcı olurmusun acaba?
Bilgisayarım yok sadece konsol için hangisini önerirsin
242E2FA veya 272E2FA daha iyi olur. Konsolda yüksek frekanslar çok gereksiz, özellikle Series S için.

Yeni konular

Geri
Yukarı