MSI Optix G27CQ4 alınır mı?

Erdem176

Picopat
Daha fazla  
Evet sevgili arkadaşlar bugün itibarıyla şöyle bir sistem aldım.

Buna ek olarak da gaming.genden şöyle bir monitör aldım.

Henüz deneme fırsatım olmadı, monitörü yeni yeni araştırmaya başladım Amazon'da çok iyi şeyler söylemiyorlar.

Bende sizlere fikirlerinizi sormak istiyorum daha önce kullanan var mı? Bu monitörü nasıldır beni bilgilendirin. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba hocam. Yeni bilgisayarınız ile mutlu vakitler geçirmenizi diliyorum. Umarım memnun kalırsınız. Ben de 1 ay sonra gamegaraj üzerinden bir sistem alacağım ve sizin aldığınız sistemi de incelemiştim ve bu sistem bana daha iyi gelmişti:

Ayrıca attığınız monitör biraz sıkıntılı diye biliyorum. Araştırdığım kadarıyla. Ben size gene 1 ay sonra alacağım monitörü örnek göstereyim. Bu monitör araştırdığım kadarıyla sıkıntısız ve temiz bir monitör. Renk değerli vs. De çok hosuma gitti

Bu arada hocam sürekli kendi üzerimden örnek verdim ama neredeyse ayni sistemleri alacağımız için, kusura bakmayın o konuda. :D

Tüh ya bende deminden beri şikayetleri okuyorum monitör hakkında.desene sancılı bir iade süreci beni bekliyor hiç kutusunu dahi açmadan iade etsem geri alırlar mı acaba nasıl bir süreç izlesem ne yapsam.

Başka kullanan varmı acaba forumda arkadaşlar bu monitörü.

Tüh ya bende deminden beri şikayetleri okuyorum monitör hakkında.desene sancılı bir iade süreci beni bekliyor hiç kutusunu dahi açmadan iade etsem geri alırlar mı acaba nasıl bir süreç izlesem ne yapsam.

Başka kullanan varmı acaba forumda arkadaşlar bu monitörü.
Hocam monitörlerde açsanız bile paket içeriği tam olduğu sürece kabul etmek zorundalar. Endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok.

Geri
Yukarı