MSI Pro B650-P Wi-Fi alınır mı?

MSI PRO ANAKART siparişi verdim. 7700X, Thermaltake 360 Soğutma, RTX 4080 ile kullanacağım. Uygun mudur? İptal edip farklı bir sipariş mi vermeliyim? 4950TL'ye aldım. Önerilerinizi bekliyorum. Bir de soğutucu uyumlu mudur AM5 ile?

Mehaba bende aynı anakart ve işlemciyi aldım sadece ekrankartı ve soğutucu alamadım en yakın zamanda tamamlamayı planlıyorum

ram olarak 5200 32gb Kingston fury aldım ve baya kişi tavsiyesi ile önerisi ile seçtim ve açıkçası diğer parçalarada ayırmam gereken bütçeler nedeni ile bunu tercih etmeyi seçtim. YouTube üzerinden izlersen incelemeleri belki kafana yatar seninde.

@Bluecurses hocam merhaba hala aynı anakartı mı kullanıyorsunuz? Ve memnun musunuz?

@Bluecurses hocam merhaba hala aynı anakartı mı kullanıyorsunuz? Ve memnun musunuz?

Evet aynı kartı kullanıyorum açıklamada yazan sistem ile birlikte. Ben son derece memnunum, son derece fiyat performans olduğunu düşünüyorum özellikleriyle. Çevremde de 2 kişiye aldırdım. Herkes memnun.

Evet aynı kartı kullanıyorum açıklamada yazan sistem ile birlikte. Ben son derece memnunum, son derece fiyat performans olduğunu düşünüyorum özellikleriyle. Çevremde de 2 kişiye aldırdım. Herkes memnun.

Bende 2 gün önce X670-P almıştım ancak benim şanssızlığıma 1 adet PIN'i yamuk gelmiş ve üründe geç açılma ile işlemcinin kırmızı hata ışığı yanıyordu. İade değişim talebi yapmıştım onaylanmış. O sebeble bu ürüne bakayım dedim.

Ben memnunum hocam
Bende 2 gün önce X670-P almıştım ancak benim şanssızlığıma 1 adet PIN'i yamuk gelmiş ve üründe geç açılma ile işlemcinin kırmızı hata ışığı yanıyordu. İade değişim talebi yapmıştım onaylanmış. O sebeble bu ürüne bakayım dedim.

Ben memnunum hocam

Hocam cevap için teşekkürler. Ben Hepsiburada'dan almıştım. Soketteki 1 pin yamuk gelmişti arıza ışığı yakıyordu. Hemen sıfırı ile değişim talep ettim sağ olsunlar 2 gün içinde sıfır anakart gönderdiler. Şu an bende çok memnunum iyi ki almışım diyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı