MSI Pro Z790-S Wi-Fi antenleri nasıl takılır?

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
MSI Pro Z790-S Wi-Fi anakartın Wi-Fi için arka plakasi mevcut. Bunu anakartima nasıl bağlayabilirim?

IMG_20231228_143935.jpg

Selamlar,

1-Elinizde tuttuğunuz metal plaketi ekran kartı slotlarından bir tanesini söküp ekran kartını engellemeyecek şekilde yerleştirin.
2-Plaketin vidasını sıkın.
3-İki adet kablo görüyorsunuz o iki kabloyu anakartta gördüğünüz WI-FI kartının orada ki slota takın.(Bulamazsanız söyleyin fotoğraflı gösteririm.)
4-Bilgisayarı açtığınızda WI-FI bölümünde ağları görüntülemeye başlayacaksınız.

Selam,

1-elinizde tuttuğunuz metal plaketi ekran kartı slotlarından bir tanesini söküp ekran kartını engellemeyecek şekilde yerleştirin.
2-plaketin vidasını sıkın.
3-iki adet kablo görüyorsunuz o iki kabloyu anakartta gördüğünüz Wi-Fi kartının oradaki slota takın.(bulamazsanız söyleyin fotoğraflı gösteririm.)
4-bilgisayarı açtığınızda Wi-Fi bölümünde ağları görüntülemeye başlayacaksınız.

IMG_20231228_145003.jpg

IMG_20231228_145057.jpg

Hocam bu iki teli takmak için bir yuva goremedim. Wi-Fi kartinin uzerinde iki pin goruyorum ama bu kablolari o pinlere nasıl sabitleyeceğim?

Eki Görüntüle 2066896

Eki Görüntüle 2066898

Hocam bu iki teli takmak için bir yuva goremedim. Wi-Fi kartinin uzerinde iki pin goruyorum ama bu kablolari o pinlere nasıl sabitleyeceğim?
Bak hocam o uçta gördüğün saydam plastikler varya onları çıkardıktan sonra uçları meydana çıkıyor sonrasında WI-FI kartının üzerinde ki iki küçük soket var daire şeklinde oraya onları takıyorsun.

Yarım saatlik uğraşlarım sonucunda hallettim hocam çok sağ olun. İşin ilginç tarafı Ethernet ile aynı performansi verdi Wi-Fi 6E.

Yapabilmenize sevindim :) dediğiniz gibi gerçekten 6. jenerasyon Wi-Fi kartları çok güzel performans veriyor. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı