MSI Pulse GL76 11UEK-039XTR alınır mı?

17, 3 Ekranlı bu fiyata daha iyi laptop önerir misiniz?
Hocam 21 Haziran'da amazonda global indirimler olacak, elbet güzel bir laptop bulursunuz bekleyin az daha, isterseniz konuya beni etiketleyin o gün beraber bakarız.

Tek 3070'li 20bin altı laptop budur hocam 17.3 Ekranda: Link
Edit: Aynı anda atmışız. Bu kasa için aşırı ısınma var diyorlar kullananlar 80,90 derecelerden bahsediyorlar. Çekindim
Stokları yakında gelir demişlerdi, "10. nesil Monster'lar üretilmeyecek" konusunda yazmıştı bir arkadaş.

Acaba şöyle mi yapsam akıl verin arkadaşlar

Önce T7 V21.6 alayım bir hafta kullanayım test edeyip memnun kalırsam devam kalmazsam bu iki modelden birini alayım 1 ve 2

Hocam 21 Haziran'da Amazon'da global indirimler olacak, elbet güzel bir laptop bulursunuz bekleyin az daha, isterseniz konuya beni etiketleyin o gün beraber bakarız.

Sevinirim hocam haftaya bayağı marka laptop planları yapıyor ama bindirim olmasından korkuyorum

Acaba şöyle mi yapsam akıl verin arkadaşlar

Önce T7 V21.6 alayım bir hafta kullanayım test edeyip memnun kalırsam devam kalmazsam bu iki modelden birini alayım 1 ve 2
Monster 30 gün içinde iade garantisi veriyordu sanırım, denenebilir.

Bunu buldum ama hocam.
Ama kronik değildir herhalde.

@mirsady hocam laptopundan gayet memnundu aktif olunca yazar bu konuya büyük ihitmal.

Adam alma demiş

Yurt dışında böyle modeller var dediğim gibi 21 Haziran'ı beklerseniz muhtemelen 15bin civarına düşecektir bu laptoplar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…