Monster T7 V21.6 Kısa İncelemesi

Monster Tulpar T7 V21.6

Ekran Kalitesi (17"3 QHD 2560*1440 165Hz) 10/10
Ekran kalitesi Macbook Air ekranını anımsattı. Renkler canlı, görüntü gayet başarılı. Tüm Monster modellerinde olduğu gibi bu modelde de ekran en küçük dokunmada inanılmaz sallanıyor fakat görüntü kalitesi benim çok hoşuma gitti.

IMG_9052.jpg

Kasa Kalitesi

IMG_9053.jpg

Magnezyum Kasa (alt kısmı hariç) ve ince olması gerçekten harika.

Oyun Performansı
Battlefield V
107 AVG FPS.
CPU usage %55 80derece.
GPU usage %97 55derece.

Sorunlar...

Sistem boştayken (hiçbir şey açık değilken) gelen fan sesi: Link.
RGB ışıklandırma açılınca oluşan ses bağlantısı.
Sürücü sorunları: Ses driverları baştan sona yanlış ve kötü çalışıyor. Mikrofon çalışırken benden çok fan sesini alıyor. Monster Kontrol Merkezi'ni biz kontrol edemiyoruz. Program kendini kontrol etmeye çabalıyor ama hiç başarılı değil. USB ile gelen driverlarda T21'e basınca Abra modeli sürücüler yüklüyor.
Sonuç: Ben, bu laptopu taşınabilir olduğu için aldım fakat bir yerde masanın üstüne koysam insanlar çıkarttığı sesten korkup kaçacaklar. En azından sistem boştayken düzgün bir ses çıkartmalıydı. 15 dakika Word'den bir yazı yazdıktan sonra fan sesinden başım ağrıdı. 19.000 TL olmasının verdiği donanımsal artıları, Monster olmasının verdiği eksileri çok güzel kapatmış. Bu fiyata diğer alternatifleri tercih etmenizi öneririm.​

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu neden ''Kullanıcı İncelemeleri'' kısmına açılmadı anlamadım.

Kısa olsa da faydalı sayılabilecek bir inceleme, eline sağlık. Kendi kullandığı ürünü iyisiyle kötüsüyle ortaya koyup daha iyilerine yönlendirmek her babayiğidin harcı değildir.

Bu konu neden ''Kullanıcı İncelemeleri'' kısmına açılmadı anlamadım.

Kısa olsa da faydalı sayılabilecek bir inceleme, eline sağlık. Kendi kullandığı ürünü iyisiyle kötüsüyle ortaya koyup daha iyilerine yönlendirmek her babayiğidin harcı değildir.
Tam olarak bir inceleme değil de insanların aklındaki sorular gitsin diye yazdığım kısa artılar eksiler listesi gibi olduğu için hocam.

Önermediklerimiz listesine bir laptop daha eklendi, ne büyük umut beslemiştik...
Şaka bir yana, elinize sağlık hocam. Mart ortasında bir Monster rehberi daha yapacağım oraya da bu incelemenizin linkini koymak isterim izninizle.

Önermediklerimiz listesine bir laptop daha eklendi, ne büyük umut beslemiştik...
Şaka bir yana, elinize sağlık hocam. Mart ortasında bir Monster rehberi daha yapacağım oraya da bu incelemenizin linkini koymak isterim izninizle.
Tabii hocam. Ben hala iade edip etmemek arasındayım çünkü 2k ekran ve 3070 bu fiyattan pek bulamayacağım gibi fakat bu kadar sorun yaşamaya dayanamıyorum.
Tabii hocam. Ben hala iade edip etmemek arasındayım çünkü 2k ekran ve 3070 bu fiyattan pek bulamayacağım gibi fakat bu kadar sorun yaşamaya dayanamıyorum.
EDİT: Yeni bir problemimiz daha eklendi hayırlı olsun.
IMG_9046.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı