MSI Pulse GL76 11UEK-039XTR alınır mı?

Yurt dışında böyle modeller var dediğim gibi 21 Haziran'ı beklerseniz muhtemelen 15bin civarına düşecektir bu laptoplar.

Haftayı bekleyeceğim dostum.

Yurt dışında böyle modeller var dediğim gibi 21 Haziran'ı beklerseniz muhtemelen 15bin civarına düşecektir bu laptoplar.
Kusura bakmayın bende laptop araştırıyorum ama fiyatlar uçuk geliyorda 21 haziran ne alaka acaba ?

Kusura bakmayın bende laptop araştırıyorum ama fiyatlar uçuk geliyorda 21 haziran ne alaka acaba ?
Global amazon indirim günü olacak hocam tüm amazon sitelerinde, prime üyesi olmanız gerekiyor fırsatlardan yararlanmak için ama zaten ilk ay ücretsiz olduğu için aktif edip sonradan iptal edebilirsiniz.

Hocam bu Pulse GL. (gt>gp = ge>gs>gl = alpha>gf = bravo)( hatta GS dışarı atsak daha iyi olur o biraz daha mobil.)

Hocam birkaç hatanız var,
Gt>ge = gs>gp = alpha>gl>gf>bravo. Şeklindedir sıralama.

İnanılmaz şans T7 v21.6 kalmadı stoklarda.

Tavsiyem GP76 10ue almanız. GP metal GL plastiktir. Kartları aynı zaten, 10870 ile 11800 arasındaki fark kalite farkını kapayamaz zaten.

Hocam birkaç hatanız var,
Gt>ge = gs>gp = alpha>gl>gf>bravo. Şeklindedir sıralama.

Tavsiyem GP76 10ue almanız. GP metal GL plastiktir. Kartları aynı zaten, 10870 ile 11800 arasındaki fark kalite farkını kapayamaz zaten.

Vazgeçtim artık Pulse'de RTX 85 W diyorlar. Üzücü. MSI'ın hangi modeline baksam düşük W kullanmış, Monster bile Max-P kullanıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vazgeçtim artık Pulse'de RTX 85 W diyorlar. Üzücü. MSI'ın hangi modeline baksam düşük W kullanmış, Monster bile Max-P kullanıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Screenshot_20210618_203559_com.opera.browser (1).png

Maalesef öyleymiş. GP76 en iyi tercih olur sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı