MSI Pulse GL76 vs Lenovo Legion 5 Pro

Bütçe
15000-18000
Burada istediğim konu varmış.

Pulse vs Legion 5 Pro diyecektim ama. Sanırım Pulse lehine oy kullanan olmamış.

@Radeon RX 5500M GL66 20k üstünde satılıyor. Bu fiyat ucuz değil ama iyi mi sizce?

Tulpar 25 eledim cunku.

MSI Pulse GL76's IPS panel has a Full HD resolution, comfortable viewing angles, and a good contrast ratio. Impressively, it has a wide color coverage (93% of sRGB) and offers accurate color representation, especially with our Gaming and Web design profile. Its backlight uses PWM that works at Very high Frequency only at Low brightness levels, which is not an issue, whatsoever. Thankfully for gamers, the pixel response times are Fast, which results in a butter-smooth image. Ultimately, the panel is the same as that of the more expensive MSI GP76 Leopard

Bir forumdan yorum... Ekranı GP76 ile aynı diyor.

@Radeon RX 5500M

Sn. Radeon, sizce Pulse GL76 ( Amazon'da stoğun biten ) ile aşağıdakini karşılaştırırsanız hangisi daha iyidir?

Legion daha güçlü ve kuvvetli. Ancak ben Legion S7 tercih ederdim.

Legion daha güçlü ve kuvvetli. Ancak ben Legion S7 tercih ederdim.

Kullanacağım programlardan birisinin teknik servisi Intel dediği için S7'de 5800H olduğu için onu şimdilik beklemeye aldım. Ryzen de olur diyorlar ama intel daha verimli olacak diyorlar. * Minimum Sistem Gereksinimleri: Cpu:performans gereksinimleri sebebi ile laptoplar da H serisi önerilmektedir ( i5 veya i7 5. Nesil veya üzeri olması önerilmektedir.). En az 2.5 ghz sistem temel hızı ile 8gb ram önermekteyiz Disk olarak ssd veya M2 ssd yanısıra 40 gb matriks için disk alanı gerekmektedir.

Bu sebeble 11800H şart oldu.

Hepsiburada linkindeki 11800H olan 17 inc bilgisayarı 7/24 çalıştırsam sorun olur mu ? yoksa masaüstü mü toplamalıyım sizce?

Kullanacağım programlardan birisinin teknik servisi Intel dediği için S7'de 5800H olduğu için onu şimdilik beklemeye aldım. Ryzen de olur diyorlar ama Intel daha verimli olacak diyorlar. * Minimum Sistem Gereksinimleri: CPU: Performans gereksinimleri sebebi ile laptoplar da H serisi önerilmektedir ( i5 veya i7 5. Nesil veya üzeri olması önerilmektedir.). En az 2.5 GHz sistem temel hızı ile 8 GB RAM önermekteyiz Disk olarak SSD veya M.2 SSD yanı sıra 40 GB matriks için disk alanı gerekmektedir.

Bu sebeble 11800H şart oldu.

Hepsiburada linkindeki 11800H olan 17 inc bilgisayarı 7/24 çalıştırsam sorun olur mu? Yoksa masaüstü mü toplamalıyım sizce?

Sorun olmaz, L5 gayet uzun ömürlü bir cihaz.

Geri
Yukarı