MSI Pulse GL76 vs Lenovo Legion 5 Pro

Bütçe
15000-18000
Monster bakmıyorum hocam alan arkadaşlarımın hepsi pişman.

Haklısınız sadece Lenovo almak istemezsem ve Pulse serisi de Leopard kadar iyi değilse diye aklımın kenarında duruyor.

Bahsettiğim i7 11800h + 3060'lı MSI Pulse da mı? Bu Pulse modeli neden o kadar etmez? Daha doğrusu 19k verip daha iyi özellikli bir şey elbet alabilirim ama benim için her şeyden önemli olarak stabilite geliyor o yüzden MSI'da bu kadar takılı kaldım.
Ayrıca Legion 5 serisinde Intel işlemcili dediğiniz laptopların galiba hepsi RTX 2000 barındırıyor.

25.1 MSI GP76 modeli sadece logosu Monster
MSI Pulse modeli 85W civarı 3060'a sahip, kasa kalitesi idare eder seviyede üstüne çıkamaz(Monster ve Lenovo da 130W 3060'a sahip ve kasa kaliteleri çok daha iyi)
Legion 5 değil 5Pro

Bahsettiğim i7 11800H + 3060'lı MSI Pulse da mı? Bu Pulse modeli neden o kadar etmez? Daha doğrusu 19K verip daha iyi özellikli bir şey elbet alabilirim ama benim için her şeyden önemli olarak stabilite geliyor o yüzden MSI'da bu kadar takılı kaldım.
Ayrıca Legion 5 serisinde Intel işlemcili dediğiniz laptopların galiba hepsi RTX 2000 barındırıyor.

3060 Legion 5 Pro'dan bahsediyorum. GL serisi giriş bir seri fazlasını haketmiyor. 17k verip plastik laptop almak ister misiniz?

25.1 MSI GP76 modeli sadece logosu Monster
MSI Pulse modeli 85W civarı 3060'a sahip, kasa kalitesi idare eder seviyede üstüne çıkamaz(Monster ve Lenovo da 130W 3060'a sahip ve kasa kaliteleri çok daha iyi)
Legion 5 değil 5Pro
Okuduysanız yazdıklarımı 5 Pro modeliyle neden ilgilenmediğimi biraz anlamış olacaksınızdır.
3060 Legion 5 Pro'dan bahsediyorum. GL serisi giriş bir seri fazlasını haketmiyor. 17k verip plastik laptop almak ister misiniz?
İşte MSI'a güveniyorum ancak dediğiniz konusunda endişelerim vardı. Pulse modeline çok iyi diyenler de duymuştum aslında. Leopard kadar olmasa da ince laptop olarak bayağı iyi demişlerdi.
Legion 5 Pro'ya bakmama sebebim depolama alanı ve ekranı maalesef ki.

Okuduysanız yazdıklarımı 5 Pro modeliyle neden ilgilenmediğimi biraz anlamış olacaksınızdır.

İşte MSI'a güveniyorum ancak dediğiniz konusunda endişelerim vardı. Pulse modeline çok iyi diyenler de duymuştum aslında. Leopard kadar olmasa da ince laptop olarak bayağı iyi demişlerdi.
Legion 5 Pro'ya bakmama sebebim depolama alanı ve ekranı maalesef ki.
L5p panelindeki bulunan teknoloji + gsync destegi ile 2kdan full hdye dustugunde yirtilma olmuyor, ekran sacmalamiyor.
Bu bütçeye kesinlikle l5p

L5p panelindeki bulunan teknoloji + gsync destegi ile 2kdan full hdye dustugunde yirtilma olmuyor, ekran sacmalamiyor.
Bu bütçeye kesinlikle l5p
An itibarıyla Legion 5 Pro'nun stoğu bitmiş maalesef. :/
@Radeon RX 5500M hocam bahsettiğim MSI Pulse modelinde TN ekran mı var acaba yoksa IPS mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı