MSI R7 240 Görüntü Vermiyor

Mansitak56

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim 1 hafta önce MSI R7 240 2 GB ekran kartı vardı. VGA kablosundan şüpheleniyordum, aldım. Yenisini aldıgımda yeşil ekan oldu sonra eskisini taktıgımda oldu. Sonra Zula oynayalı 10dk oldu, mor ekran oldu. Sonra biraz ugraştım. Sonra kapandı no signal diyordu. Tamirciye götürdük ekran kartını çıkardı, görüntü geldi. VGA girişi sallanıyordu, bozulmuş dedi. Arkasındaki şeylerde sorun var dedi, yolladı beni.

Başka Bi Pc de denese Görüntü gelmesse Bozulmuş demekmi.
Hocam adam girişlerde sıkıntı olduğunu söyledi ya VGA girişinde başka bir giriş kullanma şansınız yok mu ? Gördüğüm kadarıyla HDMI girişi de var. Monitörünüzde HDMI girişi varsa bir deneyin ama yeni kablo almayın birisinden ödünç alın olmaz ise paranız boşa gitmesin.

Hocam adam girişlerde sıkıntı olduğunu söyledi ya VGA girişinde başka bir giriş kullanma şansınız yok mu ? Gördüğüm kadarıyla HDMI girişi de var. Monitörünüzde HDMI girişi varsa bir deneyin ama yeni kablo almayın birisinden ödünç alın olmaz ise paranız boşa gitmesin.
Benim Monitör Casper Genel PnP monitörü 60hz HDMI girişi Oldugunuda Bilmiyom HDMI Kablosu Alcak Yakınım yok.
Benim Monitör Casper Genel PnP monitörü 60hz HDMI girişi Oldugunuda Bilmiyom HDMI Kablosu Alcak Yakınım yok.
Yardımmmmmmmmm.

Hocam, bir HDMI to VGA dönüştürücü ile deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı