MSI R9 290x Lightning Sistem Resimleri

Öncelikle sistem hayırlı olsun. MSI'ın Command Center denen eklentisi Gaming 5 ve 7 ile de geliyor mu ? Bir de sistem ne kadar tuttu ? Ben PowerColor, Sapphire ve MSI'ın R9 290X modelleri arasında kaldım. Ya da yeter deyip GTX 780 alacağım. ASUS ya da MSI arasında tavsiyeniz nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Atem Kaner Yalnız ilk başta kendi sitesinden yükleyince gene aynı şekilde hata aldım hiç açılmıyor MCC. Lakin biraz araştırınca MSI ile iletişime geçen arkadaşların yardımıyla bir sürüm buldum o şuan çalışıyor lakin fan hızlarına dokunamıyorum, garip.

@burakhan241 Öyle gözükmesine rağmen sadece ortadaki fan ayarlanabiliyor. Bir nevi "Bug" gibi bir şey.

Tri-X'de ne sorun çıkmıştı?
Sürekli mavi ekran verdiriyordu. Sosyal'e konu açtım "Mini Dump" dosyalarından ekran kartının bozuk olduğu anlaşıldı. Buyurun konu linki. Windows 8.1 Çökme Sorunu | Technopat Sosyal

@Atem Kaner Açıkçası her şeyim neredeyse İngilizce. Amacım İngilizce'mi geliştirmek ve "Kafa Ayarı 11" 'deki gibi "Mod" işleri yapmak.

Arkadaşlar, şuan Lightning'i hakkıyla kullanıyorum. Resim atacağım. Fanları istediğim gibi ayarlayabiliyor en ince ayar yapabiliyorum. Çok mutlu oldum gerçekten diğer türlü Tri-X'ten farkı kalmıyordu. Ekran kartı artık yeşil yanıyor. Fanlar inanılmaz güzel gerçekten son ayara alayım dedim, süpürge kadar ses çıkardı eski toz torbalı olanlar gibi. Yeni resimler eklenecek. H100i'nin pompa rengi de yeşil tam takım oldular.(y)
Untitled.jpg

Evet bu şekilde oldu çok memnunum oyunda daha test etmedim ama sorun olacağını zannetmiyorum.
20140816_174545_renamed_32070.jpg
20140816_174555_renamed_16684.jpg

Aslında Msi yazısı da sarı olsaymış iyi olurmuş.

Rica etsem bütün fanları %100 yapıp yükte ve boşta dereceleri ölçer misin?

Bir de %100 yapınca fan'dan ses geliyor mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı