MSI R9 290x Lightning Sistem Resimleri

Aslında Msi yazısı da sarı olsaymış iyi olurmuş.

Rica etsem bütün fanları %100 yapıp yükte ve boşta dereceleri ölçer misin?

Bir de %100 yapınca fan'dan ses geliyor mu?
Bende katılıyorum sarı temaya sarı renk giderdi. Lakin işte yapabileceğimiz bir şey yok. Tamam dediğinizi yapacağım lakin kasırga gibi ses yapıyorlar. Aslında fandan ziyade havanın sesi gibi. Lakin havayı çok güzel üflüyorlar. Fan tasarımından olsa gerek. En azından şöyle söyleyeyim. Şimdi benim kasam 400R ve Lightning'i son devire aldığınız zaman şu kasanın kapağındaki 2 tane fan yuvası mevcut ya, oradan nasıl bir hava atıyor kart görmeniz lazım. Yani h100i'nin fanlarını geçiyor. O kadar küçük yerden çıkmasına rağmen. Şimdi deniyorum dediğinizi. Birazdan sonucu yazarım. (y)

Adam evladını çeker gibi çekmiş fotoğrafları. Allah nazarlardan saklasın.
Sağ olun gerçekten evladım gibi çok seviyorum. Tek sorun pencereli olmaması ve CX750'nin cızırdama sorununun değiştirmemize rağmen hala devam etmesi. Yakın zamanda LED falan döşeyeceğim zaten de hangi renk olsun karar veremedim. Tavsiyelerinizi beklerim.

Siyah, sarı ikilisi o kasaya yakışır. Zaten anakartla ekran kartı dünden hazır. :D

H100i'nin fanları sarı'ya boyayın sonra işlemcinin üzerindeki soğutucu blok'un rengini ayarlayabilirsen sarı yap bence.

Herkese teşekkür ederim sistem toplam 5300 TL gibi bir rakam tuttu bize. "Lightning" modelini almamın mantığı açıkçası 780ti için zorlayacağıma dedim ki işte 290x olsun en iyisi olsun mantığıydı gayette memnunum tek sorun işte kasa.(n)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı