MSI R9 290x vs MSI GTX 970

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Fakat bana msi r9 290x daha çekici geliyor:)
Dostum gtx 970 gibi güncel, güçlü ve F/P bir kart varken R9 290X'i aklından bile geçirmemen lazım. Amd driver konusunda çok kötü. Nvidia ise çok konforlu. Eğer gtx 970 yerine r9 290X alırsan ileride pişman olma ihtimalin yüksek.

Emin misin? Az sonra bir link atacağım gör o zaman hangisi daha performanslı.:matrix:

Buyur :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izledim, iki kartında birbirine farklı oyunlarda üstünlüğü mevcut, evet gtx 970 mimari açıdan daha yeni bir kart, Yıllardan beri amd kart kullandığımdan, ve şimdiye kadar kullandığım tüm amd kartlardan hep üst düzeyde verim aldım. Karar vermek zor olucak. Nvidia neden olmasın ....

Eğer beklerim derseniz 2015'te Amd R9 300 serisini piyasa sürücek onlarada bakabilirsin HBM bellek vs. kullanılıcak ve çıktığı zaman Gtx 970'lerde düşmeye başlar piyasa kızışıcak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı