MSI R9 295X2 Nereden Alabilirim?

Asus'ta çizgi elektronik yoksa o kadar para vermeye gerek yok herhalde? Bir de sapphire'i hangi firma tamir ediyor onu öğrensem, bir de ek olarak sorum bu ekran kartı 4K. 4K ne demek açıklasanız. 4k kullanmadım hiç ondan soruyorum.

Asus'ta çizgi elektronik yoksa o kadar para vermeye gerek yok herhalde? Bir de sapphire'i hangi firma tamir ediyor onu öğrensem, bir de ek olarak sorum bu ekran kartı 4K. 4K ne demek açıklasanız. 4k kullanmadım hiç ondan soruyorum.
4K, 3840x2160 piksel yoğunluğuna(genellikle) sahip görüntülere denir. Full HD diye adlandırılan ve genellikle 1920x1080 çözünürlüğe sahip görüntüden 2 kat daha nettir ve 4 kat fazla piksel yoğunluğu vardır. Görsel olarak belirli yakınlıkta daha güzel görüntü sağlar.

Sanırım 20 ekim de değişecek servis fakat 20 ekimden önce alınan kartlara gene çizgi elektronik bakacak. Ben bu şekilde biliyorum.

@Silinen üye
DH Forum'da da konuştuğumuz üzere ben satıyorum MSI R9 295X2. Üstelik sadece 28 gün kullanıldı. Toz bile konmadı daha karta. En ucuz şu an Sapphire var 3.800 civarı. Diğer markalar 4.500 den satıyor. Ben 3.300'e satıyorum hatırlatmakta fayda var :D Gümrük derdin yok, ek vergi derdin yok. Bundan ucuz R9 295X2 bulamazsın benden söylemesi :D

Asus servisini değiştirdi, Çizgi Elektronik şuanda sadece Asus'un distribütörlüğünü yapıyor.

Ekleme: @CoffinShaker Asus R9 280X ekran kartımda artifact sorunu vardı, garantiye gönderdim ve sorunu çözüp geri gönderdiler.
1 Kasım'a kadar devam edicek Çizgi Elektronik ASUS servisliğini yapmaya. Garanti süresi bitmiş olan ürünlere de bakacaklar özel servis anlamında.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı