Sapphire 295x2 vs Asus R9 295x2 vs MSI R9 295x2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hakan34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni sistemime R9 295x2 alacağım fakat hangi markayı alacağım konusunda kararsızım. Sapphire R9 295x2 vs Asus R9 295x2 vs MSI R9 295x2 sorusunu sormak istiyorum sizlere.

Çizgi Elektronik iyi garanti sağlıyormuş diye duydum. İstanbul'daysan Asus onun dışında farketmez.

Bence MSI=Asus>Sapphire. Sapphire çok iyi bir marka değil. Bunu Casper'ın Sapphire ürünlerini kullanmasından bile anlayabiliriz.

Uygun olanı al. Fiyat fark etmez dersen msi al. Çizgi diyen arkadaşa bu da cevap olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence MSI=Asus>Sapphire. Sapphire çok iyi bir marka değil. Bunu Casper'ın Sapphire ürünlerini kullanmasından bile anlayabiliriz.
YANLIŞ bir düşünce Sapphire çok iyi ürünleride ve kötüleride Eğer Amd alan bir kullanıcı çok az bir miktar varsa Sapphire yönelcektir diğer üreticiler gibi Masraflı Gereksiz bir takım şeyleri kullanmayı sever.

Şu söylediğinde gram mantık yok. Neden marka kötülüyorsun? Nedenini söyle yani çok ısınıyor de, performansı iyi değil de, ne bileyim bir şey de. ''Sapphire iyi bir marka değil'' oldu canım, oldu paşam.
Bunu Casper'ın Sapphire ürünlerini kullanmasından bile anlayabiliriz.
İşte burada çok güldüm. Ona bakılırsa Ca$per NVidia ürünleri kullanıyor, NVidia kalitesizdir. Çok mantıklı. (y)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı