MSI R9 380 performans sorunu

Umutist

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Lol'de TF'de olmasam dahi arada 50 FPS görüyorum ve bu çok can sıkıcı. Her şey yüksek değil bazı ayarlar orta seviyede. Şüphem ise ekran kartımın tam performans göstermeyişi sizce sorun nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
800Tl üzerinde bir kart ve ayrıyetten üst düzey bir kart.
Ramı 256mb falan olması lazım o kartın o performansı vermesi için benim bile gt 840m de 200 fps bulabiliyorum dizüstü birde !
Kartta bir problem olabilir veya entegre kullanıyordur %90.

Arkadaşlar Lol'de TF'de olmasam dahi arada 50 FPS görüyorum ve bu çok can sıkıcı. Her şey yüksek değil bazı ayarlar orta seviyede. Şüphem ise ekran kartımın tam performans göstermeyişi sizce sorun nedir ?
Büyük ihtimal entegre ekran kartını kullanıyorsun HDMİ,VGA,Display Port veyahut hangisi ile bağlıyorsan monitöre onu ekran kartındaki girişlerden birine bağlayacaksın.

Entegre kullanıyorsan sağ tık grafik işlemciyle çalıştır diyerek MSI'yı seç.
onlada ilgili değilse, İobit Driver Booster indir oradan bi güncelleme yap.

Sorun Driver değil oyun başında 300 FPS alıyorum fakat TF'de 50 ye düşüyor ve öyle kalıyor sayılır.Isınma problemi yok.

Entegre kullanıyorsan sağ tık grafik işlemciyle çalıştır diyerek MSI'yı seç.
onlada ilgili değilse, İobit Driver Booster indir oradan bi güncelleme yap.
Sağ tıkta böyle bir seçenek yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı