MSI Radeon R7 250 OC ayarları

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
Ayarları nasıl yapabilir miyim bilmiyorum. Yaparım bozarım diye içime bir his indi, ayarları ne yapayım size soruyorum. Ekran kartım MSI Radeon R7 250 OCV1.

1608737935845.png

1608738054421.png

Hocam işinize yarayacağını düşündüğüm bir video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de Gt730 kullanıyorum ben de şimdiki atacağım ayarlar stok ayarları;
Ekran Alıntısı.PNGdfsdfd.PNG

Bu da OC yaptığım ayarlarım ama senin kartın için şöyle yazayım daha doğrusu bütün kartlar için: Herkesin işlemcisi farklı biliyorsun aynı model olsalar bile aynı şey ekran kartı için de geçerli. Direk en son frekansa getirirsen kartına zarar verebilirsin. Ben ilk kez ne olduğunu merak ettiğim için denemiştim ekran gitti falan riske girmedim. Kartımın en son çıkabildiği stabil değerleri buldum ağır oyunlara girerken bana 2 - 3 FPS sağlıyor ama ne kadar gerekli orası tartışılır.
kşklşklş.PNG

En ufak bir şeyde bozarım korkusuyla OC yapılmaz. OC biraz cesaret ve bilgi isteyen bir şey. Bunlar yoksa bulaşma bile kart elinde kalır.

Yok zaten ben bu ayarları aylardır yapıyorum.
Hocam işinize yarayacağını düşündüğüm bir video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel anlatmış fakat ayarlar yerini göstermemiş, benim istediğim AMD uyumluluğu ayarlarını ayarlamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı