MSI RTX 2060 Aero ITX alınır mı?

aerdemcel_0

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar. QP bilişim üzerinden bir sistem almak istiyorum fakat fiyatı uygun olduğu için MSI RTX 2060 Aero ITX modelini seçmeyi düşünüyorum. Acaba bu ekran kartının artıları, eksileri nelerdir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınmaz. Küçücük kart sonuçta, 2-3 fanlı modelleri boşuna büyük yapmıyorlardır illa aralarında bir performans farkı vardır. Tek fanlı olduğu için ısınma problemi de olabilir.

Alternatif GTX 1660 Super Gaming X. Ben performans açısından beni daha uzun süre götürür diye RTX 2060 tercih etmiştim.
Bence alınmaz. Küçücük kart sonuçta, 2-3 fanlı modelleri boşuna büyük yapmıyorlardır illa aralarında bir performans farkı vardır. Tek fanlı olduğu için ısınma problemi de olabilir.
Performans konusunda farkı yok ancak arkadaşlar soğutma kısmı iyi olmayabilir demiş.

Son düzenleme:
Kartın testleri izlemeden yorum yapan arkadaşlar var kartın ısınma problemi yok. Kasanıza da güveniyorsanız gayet alınabilir bir ekran kartı. Tabi ki 2 ve 3 fanlılara göre daha fazla ısınıyor ama dediğim gibi kasanıza güveniyorsanız alınabilir. Performans olarak kaybı yok denecek kadar az.

Geri
Yukarı