MSI RTX 2060 ısınma problemi

Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Kamu Personeli
Bir hafta oldu bilgisayarı alalı merak ettiğim bir konu var. İlk olarak Metro Exodus oynadım ve 1440P Ultra ayarlarda Ray Tracing açık olacak şekilde CPU 60 derece ekran kartı 77 derecede sabitlendi. Bu rakamlar normal midir yoksa ben mi paranoya yapıyorum?
Ryzen 5 2600 + MSI RTX2060 Ventus XS OC 6 GB + 16 GB 3200 MHz RAM + kasanın ismini bilmiyorum 3 giriş 1 çıkış fanı var. Sistem böyle.

Ventus biraz ısınan bir model olduğu için normal. Sıcaklıkları düşürmek için fan profili yapmayı, kasanın hava akışını iyileştirmek adına fan takviyesi yapabilirsin. Kasanın ismi ne?

Ben de gaming x modelini kullanıyorum. 70°C civarlarında oluyor genelde. Ventus modeli soğutma olarak daha geride. Bu yüzden normal olduğunu düşünüyorum. Endişe edecek bir durum yok.

Ventus biraz ısınan bir model olduğu için normal. Sıcaklıkları düşürmek için fan profili yapmayı, kasanın hava akışını iyileştirmek adına fan takviyesi yapabilirsin. Kasanın ismi ne?
POWER BOOST VK-G3403S 650W 80+ Tempered Glass Mesh Panel USB 3.0 Mid
Olmadı üste bi çıkış fanı yapıcam. Bu arada ön paneli açıp kullanınca islemci 55 dereceye dusuyor ama gpu aynı 75-77 arası

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı