MSI RTX 2060 Ventus OC nasıldır?

Isınma sorunu olan bir kart diye biliyorum ve aldıktan sonra sormanında bir anlamı kalmıyor. Almadan önce sorman daha mantıklı olurdu. Şu an hevesini kırmak yerine kartın oyun performansının tadını çıkar.
Açıkçası 1660super düşünüyordum sitede gözükmüyordu 2060. 1660s’i de başka mağazadan getiremiyorlarmış ellerinde de 2060 vardı 1 adet aldım yani bu yoklukta pişman olacağımı düşünmüyorum ama danışmak istedim.
Ne kadara aldınız sorması ayıptır?
7 bin hocam. :(

Açıkçası 1660 Super düşünüyordum sitede gözükmüyordu 2060. 1660S'i de başka mağazadan getiremiyorlarmış ellerinde de 2060 vardı 1 adet aldım yani bu yoklukta pişman olacağımı düşünmüyorum ama danışmak istedim.

Fiyatını yazar mısın? Ek olarak Cyberpunk son güncellemelerden sonra daha stabil oldu ve RTX 2060 ile Ultra'da birkaç ayar yaparak sabit 60 FPS alabilirsin. Orada sorun yok. 1660 Super göre çok daha güçlü bir kart ama ödediğin fiyatı merak ettim.

Daha azını beklemezdim zaten. Yapacak bir şey yok. Güle güle kullanın. Beklemeye kalksanız sene sonuna kadar fiyatlarda bir hareketlilik olma şansı zaten yok.
Evet böyle düşündüğüm için bende bir an önce iyi kötü demeden aldım. İlk kez toplıyorum pcyi konsoldan geldim önceden kur çıkardı şimdi koronayla beraber madenciler çıktı şansıma bu sene böyle oldu.

Geri
Yukarı